تیم ملی فوتبال امید ایران در مسابقات انتخابی المپیک ۲۰۲۰ توکیو در مرحله گروهی حذف شد و بخشی از تصاویر این حسرت دوباره در اینجا به نمایش درآمده است.

مسابقات فوتبال انتخابی المپیک در مرحله گروهی به پایان رسید و ایران خیلی زود از این مسابقات کنار رفت. تیم ملی امید در حالی که از نظر بدنی و هماهنگی آمادگی لازم برای این مسابقات را نداشت، نتوانست از اعتبار فوتبال ایران دفاع کند.

شاگردان حمید استیلی در اولین گام خود در مسابقات انتخابی المپیک مقابل ازبکستان در حالی که چند موقعیت عالی گلزنی داشتند از آن استفاده نکردند و در نهایت به تساوی ۱-۱ رسیدند.

در مهم‌ترین بازی مرحله گروهی نیز برابر کره‌جنوبی نیمه اول را نا امیدکننده آغاز کردند و با دریافت دو گل به استقبال نیمه دوم رفتند. نیمه دوم در حالی که کمی بهتر بودند از پس کره‌جنوبی برنیامدند و فقط یکی از گل‌ها را جبران کردند.

امید ایران مقابل چین ضعیف‌ترین تیم گروه برای اولین بار نمایش نسبتا خوبی ارائه دادند و موقعیت‌های بسیاری را ایجاد کردند که هیچ کدام به ثمر ننشست. نکته قابل توجه ترکیب بازیکنان ایران در این مسابقات نبود یک مهاجم نوک کلاسیک در تیم بود.

در حالی که آزادی مهاجم جوان تراکتور می‌توانست برای این پست، گزینه بسیار مناسبی باشد. به هر حال ایران در مسابقات فوتبال المپیک توکیو هم نماینده‌ای نخواهد داشت تا حسرت فوتبال ایران برای این مسابقات ۴۸ ساله و احتمالا دائمی شود، چرا که قرار است فوتسال جایگزین فوتبال در المپیک شود.

از این رو تصاویر تلخ حسرت بازیکنان تیم ملی امید در مسابقات انتخابی المپیک ۲۰۲۰ توکیو در اینجا به نمایش در آمده است و ناراحتی آنان را به شکلی خاص و نمادین نشان می‌دهد.

به امیدن فرا رسیدن روزی که مسئولان فوتبال ایران توجه بیش‌تری به تیم‌های خود برای حضور در مسابقات مهم داشته باشند.

 

تصاویری از تیم ملی امید ایران در انتخابی المپیک توکیو

 

تیم ملی امید ایران در انتخابی المپیک 2020 توکیو و حسرت دوباره

 

تصاویر تیم ملی امید و حسرت دوباره در راه رسیدن به المپیک

 

 

 

 

 

 

عکس‌های گرافیکی ورزشی