بازی بارسلونا در هفته اول و افتتاحیه لالیگا مقابل اتلتیکو بیلبائو که قرار بود روز جمعه ۲۵ مرداد برگزار شود، با تعویق یک روزه در ۲۶ مرداد برگزار خواهد شد.

تیم فوتبال بارسلونا این روزها در تور آسیایی مشغول آماده شدن برای شروع بازی‌های خود در فصل فوتبالی ۲۰۲۰-۲۰۱۹ است. بارسلونا طبق قرعه‌کشی که سه هفته قبل انجام شده قرار است در هفته اول و بازی افتتاحیه به مصاف اتلتیکو بیلبائو برود.

با اعلام مسئولان لالیگا قرار بود بازی بارسلونا و اتلتیکو بیلبائو بعنوان بازی افتتاحیه لالیگا در فصل ۲۰۲۰-۲۰۱۹ روز جمعه ۲۵ مرداد ۱۳۹۸ و ساعت ۲۳:۳۰ در ورزشگاه اختصاصی بیلبائو انجام شود.

اما به نقل از موندودپورتیوو این بازی بارسلونا در هفته اول لالیگا بدلیل ممنوعیت برگزاری مسابقات در روز جمعه در کشور اسپانیا یک روز به تعویق افتاده و قرار است در ۲۶ مرداد ساعت ۲۳:۱۵ به وقت ایران انجام شود.

بارسلونا که در نقل و انتقالات تابستانی بازیکنان شاخصی چون آنتوان گریزمان و دی‌یونگ را به خدمت گرفته است، سعی کرده با تقویت خط میانی و حمله خود حضور قدرتمندی در فصل پیش روی لالیگا داشته باشد.

چرا که رقیب سنتی و قدرتمند بارسلونا یعنی رئال مادرید با خریدهای بزرگ خود در نقل و انتقالات تمام برنامه‌های خود را برای جبران ناکامی فصل قبل و موفقیت در لالیگا ترتیب داده است.

باید دید که با شروع لالیگا این دو رقیب سنتی فصل جدید را چگونه آغاز می‌کنند و اینکه فصل پیش رو فصل موفقیت کدامیک از آن‌ها خواهد بود.