با اعلام صادق درودگر و پس از جلسه دیروز در فدراسیون فوتبال با توجه به آماده نشدن ورزشگاه‌ها لیگ برتر فوتبال ایران با تعویق دوباره رو به رو شده است.

پس از ایجاد مشکلات فراوان در لیگ برتر فصل قبل و همچنین حواشی فینال جام حذفی فدراسیون فوتبال مصمم شد تا با فشار حداکثری بر باشگاه‌ها زمینه استانداردسازی ورزشگاه‌های میزبان لیگ را آماده کند.

از این رو تا به حال زیر بار برگزاری مسابقات لیگ برتر نرفته و اجازه شروع مسابقات را به سازمان لیگ نداده است. با توجه به آغاز بازسازی ورزشگاه‌ها، فدراسیون فوتبال تا به حال چندین تاریخ احتمالی را بصورت غیر رسمی برای آغاز مسابقات اعلام کرده‌ است.

اما روند کند تجهیز ورزشگاه‌ها پیش‌بینی‌های مدیران فدراسیون را به اشتباه کشاند تا هر بار تاریخ شروع لیگ نوزدهم به تعویق بیافتد.

در آخرین اظهار نظر، هم مدیران فدراسیون و سازمان لیگ و هم معاون وزارت ورزش اعلام کرده بودند که لیگ برتر به احتمال فراوان با آماده‌ شدن نیمی از ورزشگاه‌ها در اواخر مرداد و همزمان با عید غدیر آغاز می‌شود.

با این حال صادق درودگر امروز و در یک برنامه تلویزیونی به صراحت اعلام کرد با توجه به گزارش‌های رسیده در جلسه دیروز فدراسیون فوتبال، امکان شروع لیگ برتر فوتبال ایران در اواخر مرداد نیست و این مسابقات با تعویق دوباره رو به رو شده است.

به همین دلیل و با توجه به حساسیت دربی پایتخت بین تیم‌های پرسپولیس و استقلال مدیران فدراسیون فوتبال برای آمادگی لازم نسب به این بازی از حالا زمان احتمالی آن را پیش‌بینی کرده‌اند. با توجه به گمانه‌زنی‌ها و تعویق دوباره لیگ، بجای اواخر شهریور احتمالا این بازی بین ۵ تا ۱۲ مهر ماه برگزار خواهد شد.

هواداران فوتبال در ایران همچنان منتظر آغاز لیگ نوزدهم هستند ولی هنوز زمان دقیق آغاز آن مشخص نیست….

 

 

ویدئوهای طنز و سرگرمی رافان‌نیوز در اینجا