تلاش نیمار برای جدایی از پاری‌سن‌ژرمن با عدم حضور او در تمرینات پیش فصل این باشگاه علنی شد.

از زمان جدایی جنجالی نیمار از بارسلونا و پیوستنش به پاری‌سن‌ژرمن در سال ۲۰۱۷ این بازیکن حشیه‌های زیادی را برای باشگاه فرانسوی ایجاد کرده است. شاید با قطعیت بتوان گفت که تنها سود حاصل از خرید نیمار برای پاری‌سن‌ژرمن سود ناشی از فروش پیراهن این بازیکن بوده است.

نیمار خیلی زود متوجه شد که در باشگاه پاری‌سن‌ژرمن برای بدست آوردن شرایطی که می‌خواسته و نفر اول بودن کار سختی خواهد داشت. او در روزهای ابتدایی حضور در فرانسه با ادینسون کاوانی بر سر زدن ضربه پنالتی مشکل پیدا کرد و حاشیه‌های فراوانی برای باشگاهش ایجاد نمود.

اما اختلاف با هم‌تیمی‌ها و مربیان تنها مشکلات نیمار برای باشگاه فرانسوی نبود، بلکه مصدومیت‌های فراوان، سفرهای بی‌مورد تفریحی به برزیل و محرومیت‌های انضباطی از جمله حاشیه‌های فراوانی است که نیمار برای پاری‌سن‌ژرمن ایجاد کرده است.

جدیدترین مورد از رفتارهای عجیب نیمار عدم حضور او در تمرینات پیش فصل پاری‌سن‌ژرمن است. او که از مدت‌ها پیش زمزمه‌های پشیمانی‌اش از جدایی بارسلونا به گوش می‌رسید حالا و برای چندمین بار از باشگاه فرانسوی درخواست جدایی کرده است.

با وجود مخالفت باشگاه با جدایی نیمار و بیش‌تر شدن اختلاف بین آن‌ها نیمار از حضور در تمرینات پاری‌سن‌ژرمن سر باز زد تا مدیران این باشگاه را مجبور کند به جدایی او پاسخ مثبت بدهند.

پس از این اقدام نیمار، لئوناردو مدیر ورزشی پاری‌سن‌ژرمن گفت که آماده فروش نیمار است ولی این بازیکن هنوز پیشنهاد رسمی ندارد. هر چند لئوناردو مذاکره ابتدایی با بارسلونا برای فروش نیمار را تایید کرد و این را هم گفت که بارسلونا پیشنهاد قانع کننده‌ای تاکنون به ما ارائه نداده است.

باید دید بالاخره چه زمانی تلاش نیمار برای جدایی از باشگاه پاری‌سن‌ژرمن به نتیجه خواهد رسید و آیا به بارسلونا خواهد پیوست یا خیر؟

 

نیمار و تلاش برای بازگشت به بارسلونا با عدم حضور در تمرینات پاری‌سن‌ژرمن

 

 

ویدئوی جذاب از صحبت‌های مهران مدیری در رافان‌نیوز