پرسپولیس تهران قرارداد مهاجم جوان خود را تا سال ۱۴۰۴ تمدید کرد و مهدی عبدی جانشین این روزهای عیسی آل کثیر تا پنج سال دیگر در جمع سرخپوشان پایتخت خواهد بود.

پس از محرومیت عیسی آل کثیر مهدی عبدی جایگزین او شد و با وجود تجربه کم، گل نجات بخش تیم یحیی گل محمدی را در نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا به ثمر رساند.

البته عبدی پیش از این در دربی تهران و مقابل استقلال، سال گذشته و با هدایت گابریل کالدرون گل پیروزی بخش پرسپولیس را به ثمر رسانده بود.

این چارچوب شناسی نوید یک مهاجم تمام عیار را در سال های آینده برای پرسپولیس می دهد که آینده خط حمله سرخ ها را می تواند تضمین کند.

از این رو باشگاه پرسپولیس تصمیم گرفت برای حفظ مهاجم جوان خود و همچنین بالا بردن انگیزه او در آستانه فینال لیگ قهرمانان آسیا قرارداد مهدی عبدی را تمدید کند.

با اعلام رسمی سایت باشگاه پرسپولیس امروز قرارداد مهدی عبدی با قرمزهای پایتخت رسما تا سال ۱۴۰۴ تمدید شد تا این مهاجم ۲۱ ساله تا پنج سال دیگر در این تیم ماندگار باشد.

قرارداد قبلی عبدی با پرسپولیس تا سال ۱۴۰۲ اعتبار داشت، اما مدیران سرخ تصمیم گرفتند با افزایش قرارداد او، دو سال دیگر نیز به آن اضافه کنند تا به این ترتیب جانشین عیسی آل کثیر را تا پنج سال دیگر هم در اختیار داشته باشند.

با توجه به محرومیت عیسی آل کثیر، مهدی عبدی تنها مهاجم نوک پرسپولیس تهران در فینال لیگ قهرمانان آسیا است که روز ۲۹ آذر ماه، یعنی کم تر از یک ماه دیگر در دوحه قطر برگزار می‌شود.