تمرینات تیم ملی ایران در روزهای اخیر و برای تدارک تقابل با سوریه در بازی دوستانه‌ای که امروز عصر برگزار خواهد شد، یک پیام امیدوار کننده به هواداران ایرانی منتقل می کند و آن این است که شاگردان دراگان اسکوچیچ مصمم برای پیروز شدن هستند.

تیم ملی با هدایت ویلموتس در دور رفت بازی های مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر عملکرد خوبی نداشت و نشان داد به یک تغییر بزرگ نیاز دارد.

از این رو بود که ویلموتس کنار رفت و پس از کش و قوس فراوان دراگان اسکوچیچ هدایت آن را بر عهده گرفت.

اسکوچیچ که به نظر آشنایی خوبی با علم روانشناسی دارد، توانست رابطه ایده‌آلی با ملی‌پوشان ایرانی برقرار کند و قلب های آنان را به سمت خود بکشاند.

از طرفی تیم ملی در بازی های باقیمانده خود چاره‌ای جز پیروزی ندارد و برای رسیدن به این هدف به یک اراده قوی و روحیه‌ای فولادین نیاز است.

در اینجا بخوانید و پاسخ دهید:

چیزی که از تمرینات روزهای اخیر تیم ملی ایران زیر نظر دراگان اسکوچیچ بر می آید، این است که به نظر سرمربی تیم ملی توانسته با درایت خود این انسجام و اراده و روحیه بالا را ایجاد کند.

شادابی و نشاط بازیکنان تیم ملی در تمرینات پیش از بازی با سوریه این نوید را به هواداران ایرانی می دهد که بازیکنان با تمام وجود می خواهند که پیروز شوند و برای رسیدن به پیروزی چه چیزی بهتر و بالاتر از این.

امروز تیم ملی ایران از ساعت ۱۷:۳۰ در یک بازی دوستانه به دیدار سوریه می رود تا اسکوچیچ بازیکنان خود را در پست های مختلف محک زده و توانایی آن ها را برای بازی های بسیار حساس و سرنوشت ساز پیش رو بسنجد.

به امید اینکه بازیکنان تیم ملی همچون تمرینات اخیر خود، در بازی های مقدماتی جام جهانی که در جهنم به تمام معنای بحرین برگزار خواهد شد، با همین روحیه و نشاط به هدف خود که چیزی جز صعود نیست، برسند.

 

 

انیمیشن های فوتبالی رافان نیوز