با تساوی بدون گل توقف برزیل میزبان مقابل ونزوئلا در مسابقات کوپا آمریکا رقم خورد.

دو تیم برزیل و ونزوئلا در حالی در مرحله گروهی مسابقات کوپا آمریکا در گروه اول و به میزبانی شهر سالوادور در ورزشگاه فونت نووا آرنا به تساوی رضایت دادند که برزیل توانست سه بار دروازه حریف را باز کند اما یک بار داوز و دو بار VAR گل‌ها را مردود اعلام کردند.

برزیل از همان ابتدا بازی را با حملات متعدد روی دروازه ونزوئلا آغاز کرد. حملات برزیل هر بار نتیجه نمی‌داد تا اینکه در انتهای نیمه اول بالاخره فرمینیو توانست دروازه ونزوئلا را باز کند.

اما داور بدلیل خطای قبل از گل آن را مردود اعلام کرد. حملات برزیل در نیمه دوم هم برای رسیدن به گل ادامه داشت. اما دفاع منسجم و منطقی ونزوئلا مانع موفقیت برزیل در گلزنی بود.

در حالی که نزدیک ۱۵ دقیقه از نیمه دوم گذشته بود ژسوس که بعنوان بازیکن جانشین وارد زمین شده بود موفق به گلزنی شد که با بازبینی صحنه توسط VAR مشخص شد که در حالت آفساید گل زده شده است و مردود اعلام شد.

برزیلی‌ها که در خانه مقابل ونزوئلا قرار گرفته بودند نمی‌خواستند در مقابل این تیم متوقف شوند. از این رو به حملات خود ادامه دادند و حتی در دقایق پایانی باز هم دروازه این تیم را این بار توسط کوتینیو باز کردند که دوباره توسط VAR مردود شد.

توقف برزیل میزبان مقابل ونزوئلا باعث شد تا هم امتیاز با پرو و فقط بدلیل تفاضل گل بیش‌تر نسبت به این تیم در صدر گروه خود قرار بگیرد.

 

برزیل و ونزوئلا در مرحله گروهی کوپا آمریکا