هفته دوم لیگ برتر انگلیس از فوتبال جزیره شاهد توقف خانگی چلسی مقابل لسترسیتی با تساوی ۱ بر ۱ بود.

چلسی و لسترسیتی در ادامه هفته دوم لیگ برتر انگلیس به میزبانی ورزشگاه استمفوردبریج لندن به مصاف هم رفتند. چلسی شروع بهتری در زمین از خود نشان داد و در همان دقایق ابتدایی به گل رسید.

گل چلسی در دقیقه ۷ توسط مونت به ثمر رسید. در این گل در حالی که مدافعان لستر در نزدیک محوطه جریمه خودی توپ را به هم پاس می‌دادند، مونت با توپ‌ربایی زیرکانه از اندیدی و با ضربه دقیق توپ را وارد دروازه لسترسیتی کرد.

در ادامه چلسی به حملات خود ادامه داد و چندین بار می‌توانست توسط کانته، مونت، پدرو و ژیرود به گل برسد اما این اتفاق نیافتاد. در نیمه دوم نیز لسترسیتی بازی را بهتر آغاز کرد و در همان ابتدا می‌توانست به گل برسد که مدیسون با پاس اشتباه این فرصت را از بین برد.

کمی بعد چلسی جریان بازی را در اختیار گرفت و بازی را آرام کرد. در حالی که تا دقیقه ۶۴ اتفاق خاصی رخ نداد، در این دقیقه واردی یک فرصت را با واکنش خوب کپا دروازه‌بان چلسی از دست داد.

ولی دو دقیقه بعد و روی ارسال کرنر مدیسون، اندیدی اشتباه خود در گل چلسی را جبران کرد و با ضربه سر دروازه این تیم را فرو ریخت. همچنین لسترسیتی در دقایق ۷۳ و ۷۹ فرصت‌های خطرناکی را توسط مدیسون و واردی از دست داد.

دقایق پایانی با حملات ناکام چلسی به پایان رسید تا این تیم با لمپارد در هفته دوم لیگ برتر انگلیس به توقف خانگی مقابل لسترسیتی رضایت داده و امتیازات مهم دو هفته اول را بسادگی از دست بدهد.

با تساوی ۱ بر ۱ مقابل لستر بدون شک، لمپارد شرایط سختی را در همان آغاز کار با چلسی تجربه خواهد کرد.

 

چلسی و لسترسیتی در هفته دوم لیگ برتر انگلیس

 

 

 

عکس‌های گرافیکی ورزشی