اولین دیدار هفته چهارم لیگ برتر انگلیس با توقف منچستریونایتد مقابل ساوتهمپتون و ناکامی دوباره سولسشر در فوتبال جزیره همراه بود.

ساوتهمپتون در هفته چهارم لیگ جزیره و فوتبال برتر انگلیس در ورزشگاه خانگی خود میزبان منچستریونایتد بود. بازی در آغاز آرام شروع شد و اولین حمله جدی توسط تیم میزبان با ضربه بوفال در دقیقه ۸ ایجاد شد اما ضربه بوفال با اختلاف کمی از نزدیک دروازه دخیا عبور کرد.

منچستریونایتد آهنگ تهاجمی به خود گرفت و با حمله جدی خود در دقیقه ۱۰ بوسیله دنیل جیمز به گل اول رسید. جیمز که جزء خریدهای موفق تابستان اخیر منچستریونایتد است، با یک ضربه تماشایی از پشت محوطه جریمه توپ را وارد دروازه ساوتهمپتون کرد تا درخشش خود در ترکیب تیمش را در این بازی نیز تکرار کند.

پس از این گل منچستریونایتد به حملات خود ادامه داد و حتی جیمز با یک ضربه از راه دور بار دیگر می‌توانست برای تیمش گلزنی کند اما این بار دروازه‌بان ساوتهمپتون با واکنشی خوب مانع به گل رسیدن توپ شد.

در ادامه بازی راشفورد نیز با یک ضربه سر دروازه ساوتهمپتون را تهدید کرد ولی ضربه او راهی به گل پیدا نکرد. ضربه بازیکن ساوتهمپتون هم علی‌رغم تهدید دروازه منچستریونایتد تبدیل به گل نشد تا نیمه اول با برتری منچستریونایتد به پایان برسد.

 

منچستریونایتد و از دست دادن پیروزی

 

ساوتهمپتون نیمه دوم را بهتر آغاز کرد و پس از چند حمله دقیقه ۵۸ به گل رسید. وسترگارد مدافع ساوتهمپتون با یک ضربه سر دقیق از روی ارسال کوین دانسو این گل را به ثمر رساند.

چند دقیقه بعد ساوتهمپتون با ضربه هویبرگ بار دیگر دروازه دخیا را به لرزه انداخت اما توپ از کنار دروازه بیرون رفت و دروازه منچستریونایتد از فرو ریختن دوباره نجات یافت.

پس از آن منچستریونایتد برای فرار از یک ناکامی دیگر حملات خود را در پیش گرفت. با وجود ۱۰ نفره شدن ساوتهمپتون در دقیقه ۷۲ اما حملات منچستریونایتد مقابل ساوتهمپتون به نتیجه‌ای نرسید و این تیم بار دیگر در لیگ جزیره به توقف رسید.

منچستریونایتد با تساوی ۱ بر ۱ این هفته مقابل ساوتهمپتون ناکامی خود را بعد از یک تساوی و یک شکست با سولسشر ادامه داد تا فقط در اولین بازی برابر چلسی یک پیروزی داشته باشد.

آن هم تیمی که خود را از مدعیان فتح لیگ برتر انگلیس می‌داند…

 

منچستریونایتد و ساوتهمپتون در لیگ برتر انگلیس

 

 

 

ویدئوهای طنز و سرگرمی رافان‌نیوز در اینجا