در جریان دیدار افتتاحیه لیگ برتر بیستم ایران پرسپولیس با درخشش دروازه‌بان حریف اکبر منادی مقابل سایپا با تساوی بدون گل متوقف شد.

پرسپولیس با هدایت یحیی گل محمدی در اولین هفته از لیگ برتر ایران در دوره بیستم میهمان سایپا بود.

این دیدار که در ورزشگاه دستگردی تهران برگزار شد با برتری نسبی پرسپولیس همراه بود، اما چند موقعیت صد درصدی این تیم با درخشش اکبر منادی خنثی شد.

دقیقه ۹ بازی روی یک ارسال بلند از میانه های راست زمین توسط کنعانی زادگان بود که با اشتباه مدافعین سایپا و در عمق دفاع این تیم مهدی عبدی صاحب موقعیت شد و ضربه محکم او در موقعیت تک به تک را منادی به کرنر فرستاد.

سه دقیقه بعد شوت کمال کامیابی نیا با اختلاف کمی از کنار دروازه سایپا به بیرون رفت.

در اینجا بخوانید:

حملات پرسپولیس ادامه داشت و دقیقه ۲۳ مهدی عبدی باز هم مقابل منادی متوقف شد. درخشش منادی درون دروازه سایپا همچنان ادامه پیدا کرد و دقیقه ۳۶ شوت دیدنی احسان پهلوان از پشت محوطه جریمه را این دروازه‌بان با واکنشی تماشایی دفع کرد.

دقیقه دوم وقت های تلف شده نیمه اول نیز ضربه بسیار خطرناک عبدی با برخورد به دیرک دروازه راهی به آن پیدا نکرد.

نیمه دوم هم مانند نیمه اول پرسپولیس برتر از حریف بود و یحیی گل محمدی سعی کرد با تعویض های خود، شرایط بازی را یه سود سرخ های پایتخت تغییر دهد.

میلاد سرلک به میدان آمد و با وجود اخراج دقیقه ۷۹ کمال کامیابی نیا در دقیقه ۸۶ با یک شوت تماشایی از راه دور می توانست گل برتری پرسپولیس را به ثمر برساند، اما باز هم اکبر منادی با واکنشی عالی دروازه سایپا را نجات داد.

در ادامه تلاش پرسپولیس برای رسیدن به گل ناکام ماند، تا این تیم در هفته اول لیگ برتر بیستم ایران مقابل سایپا با تساوی بدون گل متوقف شود.

 

کوئیزهای رافان نیوز در اینجا