پرسپولیس در هفته سوم لیگ برتر بیستم با تساوی بدون گل مقابل نفت مسجد سلیمان از صدر جدول فاصله گرفت.

پرسپولیس در ادامه بازی های هفته سوم لیگ برتر بیستم در مسجد سلیمان میهمان نفت این شهر بود.

یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس با توجه به محرومیت وحید امیری و احسان پهلوان در فینال لیگ قهرمانان آسیا آن‌ها را در این بازی از ابتدا روی نیمکت نشاند تا خط حمله تیمش را بدون آن‌ها برای بازی حساس فینال آسیا محک بزند.

البته خود گل محمدی در این بازی محروم بود و از روی سکوها تیمش را هدایت می کرد.

در نیمه اول دو تیم متعادل پیش رفتند، اما موقعیت های نفت مسجد سلیمان کمی بیش‌تر بود. دقیقه ۱۴ ارسال کرنر انتظاری با ضربه سر نائیج‌پور همراه شد و توپ با اختلاف بسیار کمی از کنار دروازه حامد لک به بیرون رفت.

دقیقه ۲۱ ارسال سعید آقایی را سیامک نعمتی برای مهدی عبدی کنترل کرد و ضربه این مهاجم جوان راهی به دروازه نفت پیدا نکرد.

در اینجا بخوانید:

پس از آن بازیکنان میزبان چند موقعیت دیگر را بر روی دروازه پرسپولیس ایجاد کردند. تا اینکه دقیقه ۳۸ روی حرکتی که از مهدی شیری آغاز شده بود، با پاس عبدی بشار رسن در موقعیت مناسب صاحب فرصت شد که در محوطه جریمه حریف توسط احمد گوهری متوقف شد و داور برای سرخ ها پنالتی گرفت.

سیامک نعمتی پشت توپ ایستاد و ضربه او با برخورد به دیرک عمودی دروازه نفت مسجد سلیمان راهی به دروازه این تیم پیدا نکرد.

نیمه دوم را پرسپولیس با تعویض های یحیی گل محمدی بهتر آغاز کرد و مالک توپ و میدان بود.

اما تا دقایق پایانی این تیم نمی توانست فرصت خطرناکی روی دروازه نفت ایجاد کند. دقیقه ۸۹ ضربه سر علی شجاعی روی ارسالی از سمت راست با واکنش خوب گوهری همراه شد.

یک دقیقه بعد نیز ضربه سر آرمان رمضانی از کنار دروازه نفت مسجد سلیمان به بیرون رفت تا پرسپولیس در هفته سوم لیگ برتر بیستم دو امتیاز بسیار ارزشمند را مقابل شاگردان مجتبی حسینی از دست بدهد.

 

 

ویدئوهای ورزشی رافان نیوز