تیم ملی اسپانیا در ششمین و آخرین بازی مرحله گروهی لیگ ملت های اروپا ۲۰۲۰ میزبان آلمان بود و با پیروزی پرگل و دور از انتظار ۶ بر ۰ این تیم را بدرقه کرد.

در آخرین بازی مرحله گروهی لیگ ملت های اروپا و از گروه چهارم سطح اول، تیم ملی اسپانیا در سویا میزبان آلمان بود.

بازیکنان اسپانیا از همان ابتدا بازی را هجومی آغاز کردند و خیلی زود با یک ضربه ایستگاهی دیدنی از راموس می توانستند به گل برسند، اما نویر دروازه ژرمن ها را نجات داد.

در حالی که دقیقه ۱۲ کانالس مصدوم شد و فابین روئیز به جای او برای اسپانیا به میدان آمد، شش دقیقه بعد ارسال این بازیکن تازه وارد با ضربه سر دیدنی موراتا همراه شد تا میزبان به گل اول دست پیدا کند.

حملات اسپانیا ادامه داشت و این تیم دو موقعیت بسیار خوب را با درخشش نویر از دست داد. سرانجام دقیقه ۳۳ روی توپ برگشتی ضربه سر فابین روئیز که به تیر دروازه برخورد کرده بود، فران تورس کار را تمام کرد و دروازه نویر را برای دومین بار باز نمود.

تیم ملی اسپانیا دست بردار نبود و دقیقه ۳۸ روی ارسال کرنر کوکه رودری به زیبایی سومین گل را هم برای این تیم به ثمر رساند.

در اینجا بخوانید:

نیمه دوم را هم لاروخا با توپ پر آغاز کرد و دقیقه ۵۰ دنی اولمو یک فرصت عالی را از دست دارد. دقیقه ۵۵ گایا با یک پاس عالی فران تورس را در موقعیت گل قرار داد تا این بازیکن با یک شوت محکم اختلاف را به چهار گل برساند.

در حالی که سرمربی تیم ملی آلمان برای تغییر روند بازی تعویض‌هایی انجام داد که هیچ ثمری نداشت، دقیقه ۷۱ و پس از چند حمله دیگر از اسپانیا، فران تورس هتریک خود را کامل کرد و پنجمین گل را هم وارد دروازه نویر کرد.

در دقایق پایانی آلمان پیش کشید تا از سنگینی این شکست تحقیرآمیز بکاهد، اما دقیقه ۸۹ روی پاس گایا و ضربه تمام کننده اویارزابال باز هم دروازه خود را باز شده دید.

نهایتا تیم ملی آلمان در آخرین بازی خود از دور گروهی لیگ ملت های اروپا ۲۰۲۰ با نتیجه ۶ بر ۰ مقابل اسپانیا تحقیر شد تا وداع تلخی با این مسابقات داشته باشد.

 

 

انیمیشن های فوتبالی رافان نیوز