در آخرین روز از مرحله گروهی لیگ ملت های اروپا ۲۰۲۰ تیم ملی ایتالیا با پیروزی ۲ بر ۰ مقابل بوسنی به عنوان صدرنشین گروه اول سطح اول به نیمه نهایی صعود کرد تا به تیم های بلژیک، فرانسه و اسپانیا بپیوندد.

در ششمین بازی تیم های گروه اول لیگ ملت های اروپا دیشب هلند و ایتالیا حریفان خود لهستان و بوسنی را از پیش رو برداشتند.

هلند در زمین لهستان این تیم را با نتیجه ۲ بر ۱ شکست داد و ایتالیا هم میهمان بوسنی بود و با توجه به پیروزی هلندی ها چاره‌ای جز پیروزی نداشت، البته هر دو بازی به صورت همزمان برگزار شد.

ایتالیا بازی را از همان ابتدا هجومی آغاز کرد و دقیقه ۲۲ روی ارسال بلند و در عمق اینسینیه از سمت چپ، توسط بلوتی به گل اول رسید.

در ادامه هم ایتالیا برتر از حریف بود و بوسنی حرف خاصی برای گفتن نداشت. نیمه دوم هم تفاوت چندانی با نیمه اول نداشت و ایتالیا دقیقه ۶۸ یک بار دیگر مزد برتری خود را گرفت.

ارسال لوکاتلی به پشت مدافعین بوسنی را دومینیکو براردی با یک شوت زیبا تبدیل به گل دوم ایتالیا کرد و در ادامه تلاش دو تیم منجر به گلی نشد.

در اینجا بخوانید:

نهایتا تیم ملی ایتالیا با پیروزی ۲ بر ۰ مقابل بوسنی صدرنشین گروه اول لیگ ملت های اروپا ۲۰۲۰ شد و به نیمه نهایی این رقابت ها صعود کرد و هلند نیز با قرار گرفتن در رتبه دوم از صعود باز ماند.

اما در دیگر دیدار های دیشب و از گروه دوم، انگلیس در یک بازی تشریفاتی با ۴ گل ایسلند را از پیش رو برداشت و بلژیک نیز در یک بازی پرگل و جذاب با نتیجه ۴ بر ۲ دانمارک را شکست داد.

تیم ملی بلژیک نیز همچون ایتالیا صدنشین گروه خود شد و به نیمه نهایی لیگ ملت ها صعود کرد.

این در حالی است که پیش از این نیز تیم های اسپانیا و فرانسه صدرنشینان گروه های سوم و چهارم به نیمه نهایی صعود کرده بودند.

 

 

 

انیمیشن های فوتبالی رافان نیوز