در مهم ترین بازی هفته چهارم لیگ ملت های اروپا ۲۰۲۰ تیم ملی ایتالیا در حالی که میزبان هلند بود مقابل این تیم به تساوی ۱-۱ رضایت داد.

در ادامه لیگ ملت های اروپا و هفته چهارم دور گروهی از گروه اول سطح اول، تیم ملی ایتالیا در ورزشگاه اختصاصی آتالانتا میزبان هلند بود.

نیمه اول برای دو تیم متعادل و نزدیک دنبال شد. در دقایق ابتدایی ایتالیا بهتر بود و دقیقه ۱۶ روی ارسال رو به جلو و عالی بارلا از سمت راست بود که پلگرینی در موقعیت تک به تک با سیلسن با یک ضربه مطمئن گل اول بازی را برای میزبان به ثمر رساند.

پس از آن هلند برای جبران نتیجه فشار خود را افزایش داد و سرانجام دقیقه ۲۵ روی یک همکاری تیمی زیبا از بازیکنان هلند بود که توپ در شلوغی محوطه جریمه ایتالیا به دونی ون د بیک رسید تا او زننده گل تساوی برای لاله‌های نارنجی باشد.

نیمه دوم باز هم ایتالیا شروع بهتری داشت و چند موقعیت نسبی خوب ایجاد کرد که مدافعان هلند هوشیار بودند.

اما دقیقه ۵۷ روی اشتباه هاتبوئر، ایموبیله با سیلسن تک به تک شد و خروج سنگربان هلند مانع گل شدن این فرصت برای ایتالیا شد.

پس از آن هلند نیز برای دقایقی بر بازی مسلط شد، و نتوانست موقعیت گلی ایجاد کند.

در حالی که اواخر بازی آرام و بدون موقعیت دنبال می‌شد در پنج دقیقه پایانی هلند چند فرصت داشت که مهاجمان این تیم در زدن ضربات آخر موفق نبودند.

نهایتا دو تیم ملی ایتالیا و هلند در بازی برگشت خود از مرحله گروهی لیگ ملت های اروپا ۲۰۲۰ به تساوی ۱-۱ رضایت دادند و امتیازات را بین هم تقسیم کردند.

در اینجا بخوانید: