تیم ملی ایران و بازی های مهمی که در مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر در پیش است و سرنوشت بازیکنان جوان و همچنین دراگان اسکوچیچ به این بازی ها گره خورده است.

تیم ملی با یک انتخاب غلط در راس کادرفنی، شرایط خود را دشوار کرد و حالا صعودش هم به خطر افتاده است.

با این حال هنوز سرنوشت صعود در دستان ایران قرار دارد و در صورتی که هر چهار بازی حساس باقی مانده را با پیروزی پشت سر بگذارد، صعودش قطعی خواهد بود.

اردوی آماده سازی بازیکنان ملی‌پوش ایران از دیروز ۴ خرداد در کمپ تیم های ملی آغاز شده است و با تکمیل شدن نفرات دعوت شده به اردو، شاگردان اسکوچیچ راهی جزیره کیش خواهند شد تا از نظر آب و هوایی نیز با شرایط بحرین آشنا شوند.

دراگان اسکوچیچ سرمربی ایران، بازیکنان زیر را به اردو دعوت کرده تا پس از محک زدن آن‌ها، ۲۳ نفر را به منامه ببرد.

علیرضا بیرانوند، امیر عابدزاده، پیام نیازمند، محمدرضا اخباری، شجاع خلیل زاده، محمد حسین کنعانی زادگان، مرتضی پورعلی‌گنجی، سید مجید حسینی، صادق محرمی، میلاد محمدی، جعفر سلمانی، دانیال اسماعیلی فر، احسان حاج صفی، احمد نورالله‌ی، سعید عزت‌اللهی، کمال کامیابی نیا، وحید امیری، علی قلی زاده، سامان قدوس، علیرضا جهانبخش و مهدی ترابی، مهدی طارمی، سردار آزمون، کاوه رضایی، کریم انصاری فرد و مهدی قایدی.

در اینجا بخوانید:

با توجه به متمرکز بودن مسابقات باقیمانده از گروه سوم مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر در آسیا، برنامه زمانی آن ها نیز به صورت فشرده خواهد بود که به شرح ذیل است:

ایران-هنگ کنگ ؛ پنج‌شنبه ۱۳ خرداد در ساعت ۱۹

ایران-بحرین ؛ دوشنبه ۱۷ خرداد در ساعت ۲۱

کامبوج-ایران ؛ جمعه ۲۱ خرداد در ساعت ۱۹

ایران-عراق ؛ سه‌شنبه ۲۵ خرداد در ساعت ۱۹

به امید اینکه در فرصت کوتاه باقیمانده تا آغاز مسابقات تیم ملی ایران در مقدماتی جام جهانی، همه با هم از بازیکنان و کادرفنی تا مدیریت و هواداران فوتبال به بهترین شکل در مسیر صعود به مرحله بعد مقدماتی قرار گرفته و گام های بزرگ و موثر و راهگشایی بردارند.

 

انیمیشن های فوتبالی رافان نیوز