تیم ملی ایران و سوریه فردا سه شنبه ۱۰ فروردین در یک بازی دوستانه در ورزشگاه آزادی به دیدار هم می روند و با توجه به این موضوع رافان نیوز دوشنبه کوئیز ۴۳ خود را تاریخچه بازی های دو تیم اختصاص داده است.

تیم ملی در بازی های باقیمانده خود از مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر کار بسیار سختی برای صعود خواهد داشت.

چرا که با دو شکستی که مقابل بحرین و عراق در دور رفت به دست آورده است، عملا در بازی های برگشت محکوم به پیروزی در هر چهار بازی پیش رو خواهد بود.

از طرفی بحران کرونا کار را بر دراگان اسکوچیچ سخت کرده است و شاگردان او پس از چیزی در حدود دو سال دوری از کنار هم بودن، چند ماه پیش فقط یک بازی دوستانه مقابل ازبکستان را به انجام رساندند.

در اینجا بخوانید:

همه این موارد در کنار از دست رفتن میزبانی های دور برگشت و انتخاب بحرین به عنوان میزبان بازیی هایی که قرار است به شکل متمرکز در خرداد ۱۴۰۰ برگزار شود، باعث شده است تا اهمیت انجام بازی های دوستانه برای تیم ملی ایران بیش از پیش مشخص شود.

در حالی که در فیفادی فروردین اکثر تیم های ملی دو بازی رسمی و  یا دوستانه را در برنامه های خود گنجانده‌اند، اما ایران تنها یک بازی دوستانه را مقابل سوریه برگزار می کند.

این بازی فردا سه شنبه ۱۰ فروردین ۱۴۰۰ از ساعت ۱۷:۳۰ در ورزشگاه آزادی برگزار می شود و می تواند محک خوبی برای ملی‌پوشان ایرانی باشد.

با توجه به نزدیک بودن برگزاری این مسابقه رافان نیوز دوشنبه کوئیز ۴۳ خود را به تاریخچه بازی های دو تیم ملی ایران و سوریه اختصاص داده است و پنج سوال را پیرامون آن مطرح کرده است که با پاسخ به آن ها می توانید دانش و سرعت عمل خود را در این خصوص محک بزنید.

کوئیز ۴۳

تیم ملی ایران فردا در یک بازی دوستانه به دیدار سوریه می رود و از این رو دوشنبه کوئیز ۴۳ رافان نیوز به تاریخچه بازی های این دو تیم اختصاص یافته است.

موفق باشید

 

 

 

دیگر کوئیزهای رافان نیوز در اینجا