تیم ملی ایران و عراق در مرحله نهایی مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر ۱۶ شهریور به دیدار هم رفتند و شاگردان دراگان اسکوچیچ با نمایشی دلچسب با سه گل حریف را شکست دادند تا حالا سوژه دوشنبه کوئیز ۵۶ رافان نیوز باشند.

تیم ملی ایران با هدایت دراگان اسکوچیچ دومین دیدار خود در مرحله نهایی انتخابی جام جهانی را نیز دو شب پیش با موفقیت سپری کرد.

اسکوچیچ در حالی عملکرد بسیار خوبی در ۹ بازی به عنوان سرمربی تیم ملی ایران داشته که هنوز حریف چندان قدرتمندی مقابل خود ندیده است.

با این حال نمی شود از عملکرد مثبت و رو به جلو تیم ملی با هدایت اسکوچیچ چشم پوشی کرد.

در هر صورت تیم ملی دیشب در قطر میهمان عراقی بود که هدایت آن را دیک ادوکات هلندی برعهده داشت.

در اینجا بخوانید:

شاگردان دراگان اسکوچیچ خیلی زود حریف را غافلگیر کردند توسط لژیونر ایرانی شاغل در هلند به گل اول رسیدند.

در ادامه عراق پیش کشید، اما قدرت حملات زهردار و باز کردن دروازه علیرضا بیرانوند را نشان نمی داد.

در ۳۰ دقیقه پایانی بازی، بازیکنان ایران در ضد حملات دفاع ضعیف عراق را تحت فشار قرار داده و دو بار دیگر نیز توسط مهدی طارمی و علی قلی زاده در دقایق ۶۹ و ۹۰ باز کردند.

این سه گل در کنار نمایش مقتدرانه و دلچسب مقابل عراق در مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر باعث شد که موجی خوشحالی و رضایت هواداران و کارشناسان فوتبال در جامعه نسبت به عملکرد ملی‌پوشان تعمیم داده شود.

از این رو رافان نیوز در دوشنبه کوئیز ۵۶ خود سوالاتی را از این دیدار مطرح کرده تا میزان اطلاعات شما از جزئیات آن را محک بزند.

کوئیز ۵۶

تیم ملی ایران با نمایشی دلچسب دیشب عراق را شکست داد تا دومین دیدار خود در مرحله نهایی مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ را نیز با موفقیت پشت سر بگذارد.

حالا این دیدار سوژه دوشنبه کوئیز ۵۶ رافان نیوز شده است.

در پاسخ به سوالات طراحی شده موفق باشید.