تیم ملی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر و آغاز دوباره مسابقات مقدماتی که برای ایران از ساعت ۱۹ و مقابل هنگ کنگ می باشد و پس از آن روزهای دشوار و سرنوشت سازی پیش روی شاگردان دراگان اسکوچیچ خواهد بود.

تیم ملی با هدایت دراگان اسکوچیچ ۱۲ روز سرنوشت سازی را پیش روی خود می بیند که از امروز شروع خواهد شد و بازی مقابل هنگ کنگ سرآغاز آن خواهد بود.

دور رفت مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر در حالی برای ایران به پایان رسید که تیم ویلموتس دو باخت بد مقابل بحرین و عراق را تجربه کرد و کارش برای صعود از مرحله اول بسیار سخت شد.

حالا و پس از کنار رفتن ویلموتس و اینکه مدت هاست تیم ملی بازی رسمی را انجام نداده است، بازی های مقدماتی جام جهانی در گروه سوم از امشب و به صورت متمرکز در منامه بحرین آغاز خواهد شد و شاگردان دراگان اسکوچیچ در اولین گام به دیدار هنگ کنگ خواهند رفت.

اسکوچیچ نسبت به دوره ویلموتس تغییرات قابل توجهی در ترکیب تیم ملی ایران ایجاد نکرده و فقط اضافه شدن شجاع خلیل زاده، حذف رامین رضاییان و بازگشت سعید عزت اللهی را باید از جمله مهم ترین تغییرات فهرست تیم ملی یاد کرد.

در اینجا بخوانید:

حالا عصر امروز تیم ملی ایران اولین بازی خود را پس از مدت ها در آغاز دور برگشت مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر از ساعت ۱۹ و مقابل هنگ کنگ انجام خواهد داد تا دوباره به شرایط مسابقه برگردد.

در حالی که گمانه زنی های زیادی درباره ترکیب تیم ملی مقابل هنگ کنگ وجود دارد، اما به نظر می رسد که دراگان اسکوچیچ ترکیب احتمالی زیر را به میدان بفرستد:

علیرضا بیرانوند، شجاع خلیل زاده، محمد حسین کنعانی زادگان، صادق محرمی، وحید امیری، سعید عزت اللهی، احمد نوراللهی، علی قلی زاده، سامان قدوس، سردار آزمون و مهدی طارمی

با این حال حضور علیرضا جهانبخش و احسان حاج صفی در بازی امروز نیز محتمل به نظر می رسد و شاید آن ها به جای علی قلی زاده و سامان قدوس به میدان بروند.

باید منتظر ماند و دید تیم ملی با اسکوچیچ چگونه بازی های مقدماتی جام جهانی را از سر خواهد گرفت.

 

 

 

کوئیزهای رافان نیوز در اینجا