تیم ملی فوتسال ایران هر چند نمایش خارق العاده‌ای در جام جهانی ۲۰۲۱ لیتوانی نداشت، اما با صعود به مرحله یک چهارم نهایی قدرت خود را نشان داد و حالا سوژه دوشنبه کوئیز ۵۸ رافان نیوز شده است.

فوتسال ایران با چند بازی تدارکاتی محدود راهی لیتوانی شد تا با صعود به فینال تاریخ سازی کند.

به هر حال شاگردان محمد ناظم الشریعه در گروه ششم مسابقات جام جهانی لیتوانی با تیم های صربستان، آمریکا و آرژانتین همگروه شدند.

تیم ملی در گام نخست صربستان را با نتیجه ۳ بر ۲ شکست داد، سپس آمریکا را ۴-۲ از پیش رو برداشت.

در آخرین بازی در حالی که نیازی به پیروزی و حتی مساوی نداشت مقابل آرژانتین برای قرار گرفتن در سمت آسان جدول حذفی مسابقات ۲ بر ۱ شکست خورد.

در اینجا بخوانید:

نکته قابل تامل بازی های ایران که در بازی مرحله یک هشتم نهایی مقابل ازبکستان به خوبی خود را نشان داد، دفاع متزلزل تیم بود.

تیم ملی فوتسال ایران مقابل ازبکستان هر چند در حمله موفق بود، اما در دفاع به راحتی و بارها دروازه خود را باز شده می‌دید.

مسئله ای که در بازی مقابل قزاقستان در مرحله یک چهارم نهایی باعث شکست و حذف فوتسال ایران شد تا شاگردان ناظم الشریعه وداع تلخی با مسابقات جام جهانی داشته باشند.

به هر حال با توجه به حضور تیم ملی فوتسال در مراحل پایانی جام جهانی ۲۰۲۱ لیتوانی، رافان نیوز دوشنبه کوئیز ۵۸ خود را به این مسابقات اختصاص داده است.

کوئیز ۵۸

با توجه به اهمیت جام جهانی ۲۰۲۱ لیتوانی و حضور تیم ملی فوتسال ایران در این مسابقات، رافان نیوز دوشنبه کوئیز ۵۸ خود را به این مسابقات اختصاص داده است.

با پاسخ به این سوالات دانش و سرعت عمل خود را محک بزنید.

موفق باشید