تیم ملی والیبال ایران در لیگ ملت های والیبال ۲۰۲۱ و آغاز هفته سوم به دیدار آمریکا رفت و به لطف درخشش سعید معروف و رفقای او ۳-۰ این تیم را از پیش رو برداشت.

بازیکنان ملی پوش والیبال ایران در شبی بسیار آماده و درخشان آمریکایی ها را به دردسر انداخته و شرایط سختی را برایشان فراهم کردند.

آلکنو در این بازی فقط به حضرت پور استراحت داد و سعید معروف، آرمان صالحی، میثم صالحی، میلاد عبادی پور، مسعود غلامی و سید محمد موسوی را به میدان فرستاد.

دو تیم آغاز پایاپایی داشتند، اما ایران به لطف سرویس های عالی و دفاع خوب روی تور خود را در امتیازات جدا کرد و در پایان ۲۵ بر ۱۹ دست اول را از آمریکا گرفتند.

در اینجا بخوانید:

بازیکنان تیم ایران دست دوم هم همانند دست اول عملکردی عالی داشتند و با وجود اینکه آمریکا در مقطعی حتی پیش افتاد، این دست با پیروزی ۲۵-۲۳ شاگردان آلکنو به پایان رسید.

در دست سوم تیم ملی والیبال آمریکا بسیار بهتر شد، و حتی در یک زمان نسبتا خوب از ایران پیش افتاد، اما صابر کاظمی که شب درخشان و بی نظیری داشت، در امتیازات پایانی با سرویس های عالی و تماشایی خود باعث پیروزی ۲۵-۲۳ ایران مقابل آمریکا شد.

نهایتا والیبال ایران با پیروزی ۳-۰ آمریکا را قاطعانه شکست داد و باز هم موقعیت خود را در جدول رده بندی لیگ ملت های والیبال ۲۰۲۱ بهتر کرد.

 

 

کوئیزهای رافان نیوز در اینجا