تیم ملی و طارمی از هم دور شدند تا ماجرایی که مهدی ستاره پورتو را از فهرست اسکوچیچ حذف کرد، به سر خط  رسانه های داخلی و حتی خارجی تبدیل شود.

دقیقا پس از بازی ایران و کره جنوبی بود که اختلافات عمیق در تیم ملی سر باز کرد.

کارشناسان فوتبال ایران از نمایش شاگردان اسکوچیچ به شدت انتقاد کردند و سرمربی کروات نیز در مصاحبه با یکی از نشریات کشورش، بازیکنان ایرانی را فاقد تاکتیک پذیری لازم دانست.

این مصاحبه باعث ناراحتی مهدی طارمی شد تا جایی که او با انتشار یک توئیت مشکل تیم ملی را جایی به جز بازیکنان عنوان کرد.

با وجودی که اسکوچیچ سعی کرد از دل ستاره تیم ملی در بیاورد، طارمی تماس های او و واسطه ها را بی پاسخ گذاشت تا راه نزدیک شدن به سرمربی تیم ملی را ببندد.

در واقع با این رفتار مهدی طارمی عملا درهای نزدیک شدن و دوستی با اسکوچیچ را بست و هیچ راهی برای شکل گیری ارتباط و برطرف کردن اختلاف ها باز نگذاشت.

از طرفی طارمی حتی روی وحید هاشمیان و کریم باقری را هم زمین گذاشت تا نشان دهد که اختلاف عمیقی با سرمربی تیم ملی دارد.

در اینجا بخوانید:

به هر حال رفتار عجیب مهدی طارمی سبب شد تا اسکوچیچ عطای او را به لقایش ببخشد و از نام ستاره پورتو در بین نفرات دعوت شده چشم پوشی کند.

بازیکنان دعوت شده به تیم ملی ایران برای دو بازی با لبنان و سوریه در مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر به قرار زیر است:

دروازه بان ها : علیرضا بیرانوند، امیر عابدزاده، پیام نیازمند

مدافعان : شجاع خلیل زاده، سیاوش یزدانی، امید نورافکن، صادق محرمی،  میلاد محمدی، محمد حسین کنعانی زادگان، سید مجید حسینی و صالح حردانی

هافبک ها: احمد نوراللهی، وحید امیری، احسان حاج صفی، سروش رفیعی، یاسین سلمانی، سعید عزت اللهی، میلاد سرلک‌، مهدی ترابی، سامان قدوس، علی قلی زاده و علیرضا جهانبخش

مهاجمان : کریم انصاری فرد، مهدی قایدی، کاوه رضایی، سردار آزمون و الهیار صیادمنش

لازم به ذکر است که تیم ملی ایران، پنج شنبه ۲۰ آبان از ساعت ۱۵:۳۰ در لبنان به دیدار این تیم خواهد رفت و سه شنبه ۲۵ آبان ماه نیز از ساعت ۱۹:۳۰ در اردن میهمان سوریه خواهد بود.