پرسپولیس پس از محرومیت عیسی آل کثیر و عدم توافق با رضا قوچان نژاد حالا دوباره تلاش جدی خود را برای شهاب زاهدی لژیونر موفق ایران در لیگ اکراین در روزهای باقیمانده از نقل و انتقالات فوتبال ایران آغاز کرده است.

محرومیت ۶ ماهه عیسی آل کثیر به شدت پرسپولیس را در تنگنا قرار داده و دست یحیی گل محمدی برای خط حمله سرخ ها بسیار بسته است.

در هفته اول لیگ برتر و بازی مقابل سایپا که پرسپولیس موفق به گلزنی نشد، نیاز به یک مهاجم بزرگ در تیم گل محمدی به شدت احساس شد.

از این رو بود که سرمربی سرخ ها بلافاصله پس از بازی اول خود در لیگ برتر لیستی از بازیکنان مد نظر خود را به مدیریت باشگاه داده تا در فرصت باقیمانده از نقل و انتقالات فوتبال ایران یکی از آن ها جذب شود.

رضا قوچان نژاد مهاجم با تجربه و سابق تیم ملی ایران که در باشگاه زووله هلند توپ می زند گزینه نخست یحیی گل محمدی برای پرسپولیس بود.

در اینجا بخوانید:

اما این مهاجم کاربلد با باشگاه پرسپولیس به توافق نرسید تا مدیران سرخ سراغ گزینه های بعدی سرمربی خود بروند.

از طرفی پیمان بابایی دیگر بازیکن لیست سرخ ها در آستانه توافق با باشگاه تراکتور قرار گرفته تا عملا او نیز از شانس کمی برای پرسپولیسی شدن برخوردار باشد.

اما در جدیدترین خبر پیرامون نقل و انتقالات باشگاه پرسپولیس نام شهاب زاهدی دوباره در نزدیکی تیم قرمز پایتخت شنیده می شود.

در خبرها آمده که قرمزهای پایتخت ایران با توجه به قیمت پایین تر زاهدی نسبت به قوچان نژاد تلاش جدی خود را برای جذب این بازیکن آغاز کرده اند و مذاکرات رسمی نیز با باشگاه المپیک دونتسک اکراین که زاهدی با این تیم قرارداد دارد، انجام شده است.

این در حالی است که پرسپولیس پیش از این هم در سال گذشته دنبال شهاب زاهدی بود، اما باشگاه اکراینی چیزی در حدود ۴۵۰ هزار دلار طلب کرد تا عملا بازگشت این پرسپولیسی سابق به جمع سرخ ها منتفی شود.

باید دید در روزهای باقیمانده از پنجره نقل و انتقالات فوتبال ایران پرسپولیس می تواند با زاهدی و همچنین تیم اکراینی به توافق برسد یا خیر ؟

 

انیمیشن های فوتبالی رافان نیوز