عیسی آل کثیر از سوی AFC با محرومیت ۶ ماهه رو به رو شد و کمیته استیناف آسیا هم آن را تایید کرد تا پرسپولیس چاره ای جز پیدا کردن جانشینی برای او نداشته باشد، حالا خبر رسیده که در نقل و انتقالات با مهدی مهدی خانی برای این منظور توافق شده است.

عیسی آل کثیر با کلی امید به پرسپولیس آمد تا خود را در این تیم اثبات کند. انصافا در لیگ قهرمانان آسیا یکی از بهترین بازیکنان پرسپولیس بود و با تمام وجود، حتی با انگشت شکسته برای این تیم بازی کرد.

اغراق نیست اگر آل کثیر را در بسیاری از گل ها و پیروزی های پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا موثر بدانیم.

با این حال با یک شادی گل عجیب مقابل پاختاکور در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا و در آستانه بازی نیمه نهایی پرسپولیس مقابل النصر عربستان، عیسی آل کثیر از سوی کمیته انضباطی AFC با ۶ ماه محرومیت مواجه شد.

پس از بازی نیمه نهایی و با آرام شدن فضا، پرسپولیس نسبت به این حکم در کمیته استیناف AFC اعتراض کرد و با استخدام یک وکیل سعی کرد از مهاجم تاثیرگذار خود دفاع کند.

اما کمیته استیناف هم بلافاصله پس از شنیدن دفاعیات آل کثیر و وکیل پرسپولیس محرومیت مهاجم سرخ ها را تایید کرد.

در اینجا بخوانید:

یحیی گل محمدی که جای خالی یک مهاجم تمام کننده و با تجربه را در هفته اول لیگ برتر بیستم در تیم خود به خوبی احساس کرد، لیستی از بازیکنان مورد نظر خود را به باشگاه داد تا شرایط جذب آن ها فراهم شود.

به نظر می رسد که پرسپولیس با توجه به اینکه تا هفته های پایانی لیگ بیستم عیسی آل کثیر را در اختیار ندارد، چاره ای جز انتخاب جانشین و فسخ قرارداد او نخواهد داشت و به این ترتیب پایان تلخی برای مهاجم خوزستانی در تیم قرمز پایتخت رقم می خورد.

به هر حال پرسپولیس با گزینه های مختلفی چون رضا قوچان نژاد، پیمان بابایی، مرتضی تبریزی و مهدی مهدی خانی مذاکره کرد و پس از منتفی شدن سایر گزینه ها حالا با مهدی خانی لژیونر جوان ایران در لیگ کرواسی به توافق رسیده است.

محمد مهدی مهدی خانی که سابقه بازی در تیم ملی امید را در کارنامه دارد، تحت قرارداد باشگاه واراژدین کرواسی است و در این تیم پس از یک سال نیمکت نشینی و بازیکن ذخیره بودن، به تازگی در ترکیب اصلی جا گرفته است.

با این حال این بازیکن جوان ایران هنوز در تیمش چندان جا نیافته و گل های بسیار کمی به ثمر رسانده است.

گفته می شود که باشگاه پرسپولیس به طور کامل با مهدی مهدی خانی در نقل و انتقالات فوتبال ایران به توافق رسیده است و  این بازیکن ظرف امروز یا فردا رسما به سرخ های پایتخت ملحق خواهد شد.

البته خرید دائمی مهدی خانی یا انتقال قرضی او هنوز مشخص نیست.

 

 

کوئیزهای رافان نیوز در اینجا