جانشین مغانلو در پرسپولیس عصر امروز رسما قرارداد خود را امضا کرد و حامد پاکدل بازیکن فصل گذشته آلومینیوم اراک خرید جدید یحیی گل محمدی در نقل و انتقالات فوتبال ایران لقب گرفت.

مدیران باشگاه سرخ تهران نتوانستند شهریار مغانلو مهاجمی که عملکرد قابل قبولی در نیم فصل حضور در پرسپولیس داشت را به دلیل قرارداد او با باشگاه سانتاکلارا پرتغال، حفظ کنند.

در نهایت این سپاهان بود که از این فرصت به بهترین شکل ممکن استفاده کرد و مغانلو را شکار بزرگ خود جلوه نمود.

اما پرسپولیس برای انتخاب جانشین مغانلو با گزینه های زیادی مذاکره کرد که هر کدام از آن‌ها به شکلی سرخپوش شدنشان منتفی شد.

در اینجا بخوانید:

از سجاد شهباززاده گرفته تا امین قاسمی نژاد و حتی کی روش استنلی بازیکنانی بودند که مورد توجه یحیی گل محمدی قرار داشتند.

به هر حال در حالی که ناکامی مدیران پرسپولیس در جذب یکی از این مهاجمان در نقل و انتقالات جاری باعث دلگیری و پیش آمدن سوءتفاهم برای گل محمدی شده بود، رضا اسدی آبی بر آتش سرمربی سرخ ها شد.

سرانجام با توجه به حضور عیسی آل کثیر و مهدی عبدی دو مهاجم باکیفیت در خط حمله پرسپولیس، گل محمدی به جذب حامد پاکدل مهاجم فصل گذشته آلومینیوم اراک رضایت داد تا او امروز رسما سرخپوش شود.

حامد پاکدل جانشین شهریار مغانلو در پرسپولیس که بارها به این تیم ابراز علاقه کرده بود، حالا این فرصت را دارد تا با عبدی و آل کثیر برای حضور در ترکیب تیم گل محمدی بجنگد، بخت خود را بیازماید و خود را به گل محمدی و هواداران سرخ اثبات کند.