پس از دو باخت خانگی رئال مادرید جایگاه زیدان متزلزل تر از قبل شده و گفته می‌شود این سرمربی فرانسوی تنها دو بازی دیگر از لالیگا و لیگ قهرمانان اروپا فرصت دارد.

رئال مادرید پس از دو باخت خانگی از تیم‌های نچندان قدرتمند کادیز و شاختار دونسک اکراین این روزها شرایط خوبی را حس نمی‌کند و حتی زیدان هم در نزدیکی سقوط قرار گرفته است.

فلورنتینو پرز نشان داده که به نام‌ها توجه نمی‌کند و در صورتی که تیم نتیجه نگیرد به سرعت دست به تغییر خواهد زد.

این رویه حتی در مورد سرمربیان موفق هم اجرا شده و ویسنته دلبوسکه پس از سه قهرمانی پیاپی در لیگ قهرمانان اروپا بدون دلیل کنار گذاشته شد تا مشخص شود پرز فقط به تفکرات خود اهمیت می‌دهد.

این مورد حتی در مورد کارلو آنجلوتی هم تکرار شد.

با این حال زیدان پس از اینکه یک بار بدلیل اختلاف نظر با پرز از سمت خود استعفا داده بود، با تیره روزی های رئال پس از کنار رفتن خود و با اصرارهای پرز به سمت خود بعنوان سرمربی تیم اول مادرید بازگشت.

زیدان همچون گذشته تیم را از بحران خارج کرد و توانست رئال مادرید را به قهرمانی لالیگا برساند.

در اینجا بخوانید:

اما در لیگ قهرمانان اروپا با شکست مقابل منچسترسیتی حذف شد تا مشخص شود تیم زیدان صلابت دوره گذشته را ندارد.

در فصل جدید با وجود اینکه رئال مادرید شروع خوبی داشت، اما شکست خانگی مقابل کادیز تیم تازه صعود کرده به لالیگا ، در نوع خود جالب توجه بود و باعث شد پرز دوباره در فکر تغییر باشد.

این شکست به لیگ قهرمانان هم منتقل شد و رئال مادرید در ورزشگاه آلفردو دی استفانو مقابل شاختار دونسک با نتیجه ۳ بر ۲ شکست خورد تا زنگ خطر برای زیدان به صدا درآید و جایگاه او لرزان‌تر از همیشه باشد.

یک رادیو اسپانیایی مدعی شده که پس از این دو شکست خانگی، مدیران رئال مادرید با مائوریتسیو پوچتینو تماس گرفته‌اند و نظر او را در مورد کار در اسپانیا جویا شده‌اند.

همچنین گفته می‌شود که بجز پوچتینو، رائول گونزالس هم از گزینه‌های فلورنتینو پرز برای جایگزینی زیدان است.

نشریه اکیپ دیروز مدعی شد که مدیریت رئال مادرید فقط دو بازی به زیدان برای خارج کردن تیم از بحران فرصت داده و بازی امروز عصر ال‌کلاسیکو لالیگا با بارسلونا که در نیوکمپ برگزار خواهد شد، نقش بسیار تعیین کننده‌ای در سرنوشت زیدان در رئال خواهد داشت.

 

 

 

 

ویدئوهای طنز و سرگرمی رافان نیوز