درخشش در لیگ قهرمانان آسیا برای پرسپولیس یک مشکل بوجود آورده و آن هم پیشنهادات خوب برای ستاره ها است که بشار رسن را نیز هوایی کرده و قصد جدایی دارد، هر چند یحیی گل محمدی شدیدا مخالف است.

پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا فوق العاده بود و تمام بازیکنان این تیم بهترین نمایش خود را نشان دادند.

همین موضوع باعث شده این تیم با پیشنهادات اغوا کننده ای برای ستاره‌های خود رو به رو شود و شجاع خلیل زاده و بشار رسن را در آستانه جدایی قرار دهد.

هر چند که شجاع خلیل زاده از عدم افزایش قرارداد جدید خود ناراحت است و حتی قرارداد گذشته خود را فسخ کرده است، اما به نظر می‌رسد که بزودی قرارداد جدیدی با پرسپولیس امضا خواهد کرد.

با این حال شرایط بشار رسن کمی متفاوت است و با پیشنهادی از یک تیم قطری رو به رو شده که می‌تواند زندگی او را تغییر دهد.

در اینجا بخوانید:

از این رو ستاره عراقی پرسپولیس شدیدا دنبال جدایی است و در فضای مجازی و پیج اینستاگرام خود چند باری آن را با هواداران سرخ‌های پایتخت ایران مطرح کرده است.

بشار دیشب در یک پیام ویدئویی ۹ دقیقه‌ای از سال‌هایی که در جمع سرخ‌های ایران گذرانده گفت و خاطرات تلخ و شیرین خود در پرسپولیس را مرور کرد.

دست آخر هم گفت که پرسپولیس همانگونه که از جدایی ترابی و علیپور ضربه نخورده از جدایی من ضربه نخواهد خورد و خواهش می‌کنم اجازه دهید من جدا شود و پس از آن همیشه یک هوادار پرسپولیس خواهم بود.

اما یحیی گل محمدی بلافاصله پس از این پیام به آن واکنش نشان داد و اعلام کرد که قویا با جدایی بشار مخالف است، چرا که با محرومیت امیری و آل کثیر و پهلوان عملا نیروی تهاجمی قابل اتکایی ندارد.

بشار رسن روی جدایی از پرسپولیس اصرار دارد و باشگاه و یحیی گل محمدی شدیدا با آن مخالف هستند، بنابراین می‌توان گفته که رفتن ستاره عراقی از ایران و پیوستنش به یک تیم قطری هم خیلی دور است و هم خیلی نزدیک.

ویدئوی صحبت‌های بشار رسن با هواداران پرسپولیس در مورد درخواست جدایی را در اینجا ببینید.

 

 

 

کوئیزهای رافان نیوز در اینجا