علی کریمی ستاره خط میانی استقلال در سال های اخیر با آبی های تهران به توافق نرسید تا گمانه زنی ها پیرامون پیشنهاد نجومی یک باشگاه قطری برای او افزایش یابد.

بدون شک باید علی کریمی را یکی از بهترین بازیکنان سال های اخیر استقلال دانست، چرا که او بخوبی در این سال‌ها خط میانی آبی ها را بیمه کرده بود.

با این حال قرارداد این ستاره خط میانی آبی‌ها امسال به پایان رسید تا تمدید آن به یک چالش بزرگ برای باشگاه استقلال تبدیل شد.

به هر حال علی کریمی در لیگ قهرمانان آسیا با استقلال همراه شد، اما خبری از تمدید با او نبود.

در اینجا بخوانید:

در حالی که هر روز یک خبر پیرامون تمدید قرارداد استقلال با علی کریمی شنیده می‌شد، اما نهایتا امروز رسما مشخص شد که این بازیکن دیگر در خط میانی آبی ها نخواهد بود.

چیزی که بدون شک برای تیم محمود فکری یک خلاء بزرگ محسوب می‌شود و ممکن است در بازی های حساس پیش رو شرایط را برای استقلال سخت کند.

گفته می‌شود علی کریمی از یک باشگاه قطری پیشنهادی نجومی دریافت کرده و به همین دلیل راه خود را از آبی‌ها جدا کرده است.

از طرفی مهدی مهدی پور هافبک سابق ذوب آهن اصفهان به تازگی توسط استقلال به خدمت گرفته شده و حالا جانشین علی کریمی خوهد بود.

آبی های تهران با هدایت محمود فکری در آغاز لیگ برتر بیستم و در هفته اول این رقابت‌ها شنبه ۱۷ آبان میزبان مس رفسنجان خواهد بود و در هفته دوم نیز میهمان فولاد خوزستان است تا یک محک جدی را در فصل جدید تجربه کند.

 

 

ویدئوهای طنز و سرگرمی رافان نیوز