جدایی مهدی قایدی از استقلال و پیوستن او به شباب الاهلی به زودی رسمی و نهایی خواهد شد، چرا که از امارات خبر می رسد احمد مددی با مدیران اماراتی برای این انتقال به توافق رسیده است.

مهدی قایدی ستاره ریزنقش استقلال از بوشهر خود را به فوتبال ایران معرفی کرد و از همان ابتدا استعداد ویژه خود را به نمایش گذاشت.

درخشش قایدی در استقلال حتی از چشم اسکوچیچ سرمربی تیم ملی دور نماند تا جایی ستاره جوان آبی ها را به تیم ملی دعوت کرد و این بازیکن نیز در بازی دوستانه مقابل بوسنی عملکرد خوبی داشت.

حالا و در حالی که مهدی قایدی یکی از بازیکنان کلیدی استقلال به شمار می رود و تنها یک سال از قرارداد او باقی مانده است، مشتریان پرتعداد و حتی دست به نقد او مدیران آبی را وسوسه کرده تا برای پوشش مشکلات عدیده مالی خود دست به فروشش بزنند.

در اینجا بخوانید:

  • مهدی قایدی استقلال بهترین بازیکن جوان آسیا در سال ۲۰۲۰ + عکس

در حالی که در چند روز اخیر شایعات ضد و نقیض زیادی پیرامون انتقال قایدی به شباب الاهلی شنیده شد، حالا خبر می رسد که مدیرعامل آبی ها در مذاکرات آخر خود با اماراتی‌ها بر سر انتقال ستاره خود به توافق رسیده اند.

در جزئیات این توافق رسما چیزی عنوان نشده است، اما به نظر می رسد که دو خواسته استقلال یعنی پرداخت رقمی در حدود ۲ میلیون یورو و بازی قایدی در مقابل الهلال عربستان محقق شده باشد.

بنابراین باید به زودی شاهد جدایی مهدی قایدی از استقلال و پیوستن او به شباب الاهلی امارات باشیم.

در صورت رسمی شدن این انتقال تیم اماراتی همزمان دو لژیونر ایرانی از استقلال و پرسپولیس خواهد داشت و قایدی می تواند در کنار احمد نوراللهی در این تیم توپ بزند.