با اعلام مدیر بازاریابی بارسلونا ، این باشگاه با تصمیم لیونل مسی برای جدایی با ضرر هنگفتی مواجه شده و می تواند به ورشکستگی برسد.

مشکلات مدیریتی بارسلونا در دوره بارتمئو و عدم جذب بازیکنان بزرگ باعث شده تا اختلاف عمیقی بین لیونل مسی و بلوگرانا به وجود آید.

از این رو بود که لیونل مسی تصمیم گرفت به هر شکلی شده از بارسلونا جدا شده و فضای بهتری را برای ادامه فوتبال حرفه ای خود انتخاب کند.

چرا که او معتقد است به پایان دوره بازیگری خود نزدیک شده و فرصت چندانی برای کسب افتخارات بزرگ و جدید ندارد.

همین شد که مسی تلاش زیادی کرد تا از بارسلونا جدا شده و به تیم پپ گواردیولا سرمربی سابق بارسا بپیوندد تا در کنار او در پایان فوتبال حرفه‌ای خود به افتخارات بزرگی برسد.

هر چند که لیونل مسی در بارسلونا باقی ماند اما همین تصمیم او باعث شد تا درآمد اسپانسری بلوگرانا به شدت کاهش پیدا کند.

در اینجا بخوانید:

به گفته سینتو آیرام مدیر بازاریابی ورزشی بارسلونا در دوره بارتمئو، پس از این اتفاقات اسپانسرها به دلیل عدم اطمینان از آینده مسی در نیوکمپ عقب کشیده‌اند و باعث کاهش چشمگیر درآمده بلوگرانا شده اند.

طبق ادعای آیرام که در خبرگزاری اسپانیایی EFE منتشر شده، درآمد بارسلونا از شرکت ژاپنی راکوتن که تا پیش از این ۵۵ میلیون یورو در سال بوده، حالا به ۳۰ میلیون یورو رسیده است.

از طرفی با سوء مدیریت بارتمئو در خرید و فروش بازیکنان بارسلونا این باشگاه ضررهای هنگفتی داشته و حالا بلوگرانا به ورشکستگی نزدیک شده است.

این در حالی است که گفته می شود لیونل مسی از شرایط مدیریتی بارسلونا، حتی با استعفای بارتمئو هم راضی نیست و به تصمیم جدایی خود جدی است.

رسانه منچستری منچسترایوینینگ نیوز مدعی شد که لیونل مسی به مدیران منچسترسیتی پیغام داده برای حضور او در سیتی باید گواردیولا و سرخیو آگوئرو نیز در این باشگاه باقی بمانند.

 

 

 

انیمیشن های فوتبالی رافان نیوز