جدایی مدافع پرسپولیس در همین نزدیکی به نظر می رسد و احتمالا در پایان فصل باشگاه ام صلال قطر مقصد محمد حسین کنعانی زادگان خواهد بود.

محمد حسین کنعانی زادگان که در تیم های ملی پایه توانایی خود را به اثبات رسانده بود، در زمان مدیریت محمد رویانیان به پرسپولیس پیوست و حتی در دوره‌ای برای کسب تجربه بیش‌تر لژیونر هم شد.

اما مدافع جوان پرسپولیس نتوانست در تیم بیرامار پرتغال به اهداف خود و باشگاه پرسپولیس دست پیدا کند و تصمیم به بازگشت به ایران گرفت و بلافاصله برای گذراندن خدمت سربازی به ملوان پیوست.

کنعانی زادگان که به دلیل درخشش در ملوان توسط کارلوس کی روش به تیم ملی هم دعوت شده بود، پس از پایان خدمت سربازی خود با مدیران وقت پرسپولیس برای بازگشت به این تیم به توافق نرسید و به استقلال تهران پیوست.

در استقلال محمد حسین کنعانی زادگان با بدشانسی های بزرگی رو به رو شد و پس از اینکه به دلیل پارگی رباط صلیبی خیلی زود فصل را از دست داد، در نیم فصل از استقلال کنار گذاشته شد.

در اینجا بخوانید:

این مدافع تنومند و آبادانی فوتبال ایران به ماشین سازی تبریز پیوست و دوباره در این تیم احیا شد تا مورد توجه باشگاه پرسپولیس قرار بگیرد.

کنعانی زادگان در پرسپولیس و مخصوصا زیر نظر یحیی گل محمدی به خوبی درخشید و حالا مورد توجه یک تیم عربی قرار گرفته است.

طبق ادعای روزنامه استاد الدوحه قطر باشگاه ام صلال با روزبه چشمی مدافع ایرانی خود برای تمدید قرارداد به توافق نرسیده است و از این رو مذاکرات خود را با محمد حسین کنعانی زادگان آغاز کرده است.

به نظر می رسد مذاکرات ام صلال و مدافع پرسپولیس به خوبی پیش رفته است و احتمال جدایی او از جمع شاگردان یحیی گل محمدی زیاد خواهد بود، مگر اینکه مدیران سرخ بتوانند نظر کنعانی زادگان را برای ماندن جلب کرده و با او برای تمدید قراردادی که با پایان فصل به پایان می رسد، به توافق برسند.

 

 

 

کوئیزهای رافان نیوز در اینجا