باشگاه استقلال پس از فسخ قرارداد میلاد زکی پور مدافع چپ خود، رضایت نامه او را برای تیم امیر قلعه نویی یعنی گل گهر سیرجان صادر کرد.

 استقلال تهران قصد دارد به هر شکلی شده این فصل به ناکامی خود در قهرمانی لیگ برتر پایان دهد، از این رو بود که در نقل و انتقالات حضور پر رنگی داشت.

رشید مظاهری، احمد موسوی، متین کریم زاده، محمد حسین مرادمند، مهدی مهدی پور و محمد نادری خرید های جدید استقلال لقب گرفتند.

در این بین خرید دو مدافع چپ جالب توجه است و با وجود میلاد زکی پور و بازگشت میلیچ جای تعجب دارد.

میلیچ امروز برای اولین بار و پس از تسویه حساب مطالباتش به تمرین استقلال باز گشت.

با توجه به این مسائل میلاد زکی پور پس از صحبت با محمود فکری متوجه شد که جایی در تفکرات او ندارد، از این رو تصمیم گرفت از استقلال جدا شود.

ظهر امروز بود که زکی پور با حضور در دفتر باشگاه استقلال بصورت توافقی قراردادش را با آبی ها رسما فسخ کرد و از این تیم جدا شد.

زکی پور که رضایت نامه خود را نیز دریافت کرد، بلافاصله پس از جدایی در مصاحبه‌ای کوتاه از حواشی اطراف باشگاه استقلال گلایه کرد و گفت که حرف های زیادی برای گفتن دارد، اما برای اینکه حاشیه ای برای آبی ها ایجاد نکند چیزی نمی گوید.

زکی پور ادامه داد که رضایت نامه او برای باشگاه گل گهر سیرجان صادر شده و او دوست دارد شاگرد امیر قلعه نویی در این تیم شود.

به نظر می رسد که توافق ها برای حضور زکی پور در گل گهر سیرجان صورت پذیرفته است و در طرف مقابل احتمالا محمد میری بازیکن فصل گذشته نساجی مازندران که به تازگی شاگرد امیر قلعه نویی شده به استقلال خواهد آمد.

 

 

عکس‌های گرافیکی طنز و سرگرمی رافان نیوز