شنیده ها حاکی از این است که علی اکبر طاهری گزینه جدی جانشینی مهدی رسول پناه و مدیریت پرسپولیس است و احتمالا از بین او و رضا درویش یا ابراهیم شکوری یک نفر مدیرعامل خواهد شد.

پرسپولیس پس از راهیابی به فینال لیگ قهرمانان آسیا با حواشی فراوانی رو به رو شده و مدیریت مهدی رسول پناه در این باشگاه به پایان رسید.

اختلاف کادر فنی و بازیکنان با مدیریت پرسپولیس مدت‌ها مسکوت ماند، اما جسته و گریخته چیزهایی بیرون می‌آمد.

زمانی که نقل و انتقالات تابستان ۹۹ فوتبال ایران فرا رسید، اعتراض بازیکنان و کادر فنی بلند شد و علنی گردید. یحیی گل محمدی از عملکرد باشگاه در نقل و انتقالات راضی نبود و بازیکنان هم خواهان افزایش قراردادشان بودند.

با این حال طرفین برای موفقیت در لیگ قهرمانان اختلاف‌ها را کنار گذاشتند و نتیجه این اتحاد را هم دیدند و پرسپولیس به فینال رسید.

اما پس از بازگشت تیم از قطر بود که اعتراضات شدت گرفت و عرصه بر مهدی رسول پناه تنگ شد.

تا جایی که با حرکتی ناشیانه در خیابان و ختاب به هواداران که بخشی از آنان خبرنگار بودند و فیلم او را ضبط می‌کردند، حرف‌های نامناسبی علیه بازیکنان و کادر فنی مخصوصا شجاع خلیل زاده و یحیی گل محمدی زد.

در اینجا بخوانید:

چیزی که با انتشار آن سقوط مهدی رسول پناه از مدیریت پرسپولیس را سبب شد و استعفای اجباری او را در پی داشت.

حالا با گذشت چند روز از استعفای مهدی رسول پناه، وزارت ورزش هنوز در مورد جانشین او به جمع بندی نرسیده و گزینه های بسیار متعدد و مختلفی را بررسی می‌کند.

از طرفی نهادها و افراد مختلف پیشنهادات متفاوتی به وزیر ورزش در مورد مدیرعامل جدید پرسپولیس داده‌اند و همین امر انتخاب جانشین رسول پناه را سخت کرده است.

گمانه‌زنی های مختلفی پیرامون باشگاه پرسپولیس شنیده می‌شود، اما در جدیدترین آن بازگشت علی اکبر طاهری به مدیریت قرمزها بیش از پیش جدی شده و از نام‌های چون رضا درویش گزینه مورد علاقه علی پروین و ابراهیم شکوری نیز سخن به میان آمده است.

باید دید بالاخره کدام گزینه طی روزهای آینده مدیریت پرسپولیس را برعهده خواهد گرفت.

در حالی که قرار بود امروز جلسه هیئت مدیره پرسپولیس برای بررسی استعفای مهدی رسول پناه و انتخاب جانشین او برگزار شود، این جلسه به دلیل به جمع بندی نرسیدن اعضا لغو شد و به روزهای آتی موکول گردید.

از طرفی امروز شایعه استعفای دسته جمعی اعضای هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس هم شنیده شد تا شرایط در این باشگاه پر طرفدار پایتخت پیچیده‌تر شود.

 

کوئیزهای رافان نیوز در اینجا