با اعلام کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال، محمود فکری سرمربی استقلال به دلیل شکایت باشگاه نساجی به پرداخت ۲ میلیارد تومان غرامت محکوم شده است.

اوایل فصل بود که استقلال دنبال سرمربی جدید می‌گشت و در نهایت به انتخاب محمود فکری رسید.

فکری با مدیران استقلال وارد مذاکره شد و خیلی زود هم با آن‌ها به توافق رسید، اما پیشنهاد سنگین و ۷ میلیاردی مدیران نساجی و پافشاری آن‌ها روی این مبلغ باعث کنار کشیدن باشگاه استقلال شد.

اما محمود فکری که نمی‌خواست فرصت هدایت تیم محبوب خود را از دست بدهد، نهایتا قرارداد خود را با نساجی به صورت یکطرفه فسخ کرد و به استقلال پیوست.

مدیران نساجی نیز که تیم خود را با فکری بسته بودند و گزینه جدیدی برای جایگزینی او نداشتند، در نهایت مجبور شدند که دستیار فکری را به عنوان سرمربی انتخاب کرده و از سرمربی جدید آبی‌ها نیز شکایت کردند.

در اینجا بخوانید:

پس از چیزی نزدیک به دو ماه، حالا کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال حکم خود را در مورد شکایت باشگاه مازندرانی از محمود فکری اعلام کرد و یک جریمه بسیار سنگین را برای سرمربی استقلال در نظر گرفت.

در حکم کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال، آمده است که محمود فکری به پرداخت ۲ میلیارد تومان غرامت و همچنین ۲۵۰ میلیون تومان استرداد پیش پرداخت فصل جدید به نساجی مازندران محکوم شده است.

باید دید واکنش استقلالی ها به این حکم چیست و آیا آن‌ها از سرمربی خود دفاع خواهند کرد یا خیر ؟

فکری از زمان پیوستن به جمع آبی‌های تهران با این تیم دچار حواشی مختلفی شده و از هفته دوم لیگ برتر پس از درگیری با بازیکن فولاد با محرمیت مواجه شد.

حالا و به فاصله کم‌تر از دو هفته این بار با یک محکومیت سنگین دیگر مواجه شده و باید ۲ میلیارد تومان به نساجی غرامت بدهد.

 

 

عکس های گرافیکی طنز و سرگرمی رافان نیوز