جشن قهرمانی استقلال در لیگ برتر بیست و یکم ایران به تاخیر افتاد.

استقلال در لیگ برتر بیست و یکم ایران بهترین نتایج ۱۰ سال اخیر خود را کسب کرده است و تا قبل از هفته پایانی بدون شکست است.

این نتایج خیره کننده آبی ها به واسطه عملکرد تیمی خوب از مدیریت گرفته تا کادرفنی و بازیکنان به دست آمده است.

در واقع مدیریت استقلال تمام امکانات و خواسته های لازم برای موفقیت را در اختیار فرهاد مجیدی قرار داد.

مجیدی نیز سعی کرد با بهترین و هوشمندانه ترین انتخاب ها تیمی قدرتمند، با ثبات و هدفمند بسازد و در این امر نیز به خوبی موفق بود.

حضور گابریل پین و نظم دادن به خط دفاع و ایجاد یک استحکام قوی در این خط از یک طرف و خریدهای موفقی نظیر کوین یامگا و امیر حسین حسین زاده از طرف دیگر از جمله این انتخاب ها بودند.

تاخیر در جشن قهرمانی استقلال به دلیل گرد و خاک

مدیریت بازیکنان و برخورد انضباطی به موقع با متخلفین حتی فرزاد مجیدی، از دیگر اقدامات مهم و تاثیر گذار سرمربی استقلال بود.

همه این موارد در کنار هم سبب شد تا در فصلی که پرسپولیس خیلی از پارامترهای فوق را نداشت، استقلال به قهرمانی لیگ برتر برسد.

حالا و در حالی که قرار بود یکشنبه ۸ خرداد هفته پایانی لیگ برتر بیست و یکم ایران برگزار شود، به دلیل گرد و خاک در اکثر شهرهای میزبان بازی‌ها و تعویق دیدارهای هفته بیست و نهم، جشن قهرمانی استقلال به تاخیر افتاده است.

با این حال هنوز سرنوشت زمان هفته پایانی لیگ برتر مشخص نیست و به نظر می‌رسد که یا ۱۶ خرداد بدون ملی‌پوشان و یا ۲۴ و ۲۵ خرداد پس از اردوی تیم ملی برگزار خواهد شد.

بنابراین هواداران استقلال برای برپایی باشکوه جشن قهرمانی تیم محبوب خود باید چند هفته دیگر هم صبر کنند.