در عکس دیگری از طنز حیوانات به شوخی خرکی چند حیوان بازیگوش جنگل در کنار رودخانه به شکلی جالب و خنده دار پرداخته شده است.

جنگلی زیبا در کنار رودخانه است و چند حیوان بازیگوش مشغول بازیگوشی و شوخی هستند. سنجاب روی سکوی کنار رودخانه رفته و در آنجا با خود بازی می‌کند.

بالا و پایین پریده و میزان پرش خودش را با خود به مسابقه گذاشته است. در طرف دیگر گربه‌ای در آب این ور و آن ور می‌رود و آب تنی می‌کند.

گربه‌ای کوچک و اخمو آن گوشه نشسته و مشخص نیست به چه چیزی فکر می‌کند. انگار کشتی‌هایش غرق شده است. باز هم یک گربه دیگر آنجاست و شوخی و لوس بازی‌اش گرفته است.

سنجاب به بالای سکو رفته و آماده یک شیرجه دیگر می‌شود. آن گربه لوسه از پشت سر نزدیک می‌شود و با سر به کمر سنجاب می‌زند و او را هل داده و روی بچه گربه اخمو می‌اندازد.

بچه گربه که غرق افکار خود شده بود به یک باره شوکه شده و به شدت عصبانی می‌شود. سنجاب هم که روی آن گربه تیغ دار افتاده و بدنش درد می‌کند، بسیار کفری نشان می‌دهد.

با دست محکم به سر آن گربه با آن شوخی خرکی می‌زند و سعی می‌کند کار او را تلافی کند. اما به نظر می‌رسد که این کار بی مزه با این چیزها پاک نمی‌شد.

در عکس جنگل شوخی خرکی و طنز ، یک گربه آن پشت و داخل آب ایستاده و انگار که عجله دارد یک جایی برود و صحنه جالب و خنده دار را رقم زده است.

این یک داستان کوتاه از مجموعه داستان‌های جالب و شیرین طنز است که رافان نیوز در قالب عکس‌های گرافیکی خنده دار منتشر کرده است.

دیدن سایر عکس‌های طنز و داستان‌های جالب آن‌ها را می‌توانید در صفحه عکس‌های گرافیکی طنز و سرگرمی مشاهده کنید.

 

عکس طنز شوخی خرکی

 

جنگل شوخی خرکی و طنز در عکس خنده دار حیوانات

 

طنز و خنده دار حیوانات