در تمرین امروز استقلال تهران که به تمرینات دروازه‌بان های آبی ها اختصاص داشت، رشید مظاهری و سید حسین حسینی با هم درگیری لفظی پیدا کردند.

این قاعده و قانون نانوشته که در یک تیم نباید دو دروازه‌بان بزرگ باشد، در اکثر تیم‌های فوتبال جهان اجرا می‌شود.

تیم‌های ایرانی نیز نیز از این قاعده مستثنی نبوده‌اند و معمولا آن را اجرا می‌کنند، اما در استقلال این اتفاق نیافتاده و پیش بینی ها بر این بود که این تیم از این ناحیه دچار مشکل شود.

امروز تمرین استقلال با نظر محمود فکری تعطیل بود، اما بر اساس صلاحدید کادر فنی آبی‌ها دروازه‌بان های این تیم زیر نظر سعید عزیزیان مربی دروازه‌بان ها به تمرین پرداختند.

در اینجا بخوانید:

در این تمرین که بسیار پرحاشیه برگزار شد، رشید مظاهری و سید حسین حسینی با هم درگیری لفظی پیدا کردند و در پایان آن مظاهری به حالت قهر تمرین را ترک کرده است.

گویا در جریان این تمرین سید حسین حسینی خطاب به رشید مظاهری می گوید که او دروازه‌بان اول استقلال است و باید مظاهری پشت سر او تمرین کند.

این جمله به مذاق دروازه‌بان ملی پوش استقلال خوش نیامده و به مربی خود اطلاع می‌دهد که به دلیل نداشتن تمرکز کافی تمرین را ترک می کند.

این اتفاق می‌تواند زنگ خطر را برای باشگاه استقلال به صدا در بیاورد و این تیم را که در این روزها کم حاشیه نداشته، باز هم به حاشیه ببرد.

باید دید محمود فکری سرمربی آبی‌ها نسبت به این اتفاق چه واکنشی نشان می‌دهد و چه برخوردی با دروازه‌بان های خاطی خود خواهد داشت؟

بدون شک این اتفاق می‌تواند سرآغاز بحرانی بزرگ برای استقلال باشد و برای این تیم حاشیه‌های بزرگی ایجاد کند و در ادامه راه آبی ها برای قهرمانی لیگ برتر مانعی بزرگ باشد.

البته از ابتدا هم مشخص بود که حضور دو دروازه‌بان بزرگ در استقلال می‌تواند برای این تیم حاشیه ساز شود، که حالا جرقه‌های این حاشیه شکل گرفته است.