حذف بایرن مونیخ از لیگ قهرمانان اروپا ۲۰۲۱ همزمان صعود پاری سن ژرمن با پوچتینو را در پی داشت، چرا که باواریایی ها در مجموع دو بازی رفت و برگشت ۳-۳ متوقف شدند و با توجه به گل زده کم تر در خانه حریف از صعود به نیمه نهایی باز ماندند.

دیشب در بازی بسیار مهم از مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا پاری سن ژرمن با اندوخته ای مطمئن از بازی رفت میزبان بایرن مونیخ بود.

پاریسی ها در مونیخ حریف را ۳-۲ شکست دادند، تا در بازی برگشت با آسودگی بیش‌تری به میدان بروند.

بازی متعادل و پایاپای آغاز شد و دو تیم در دقایق ابتدایی چند موقعیت ایجاد کردند که به نتیجه نرسید.

اما پس از آن این پاری سن ژرمن بود که به لطف درخشش نیمار بازی را در اختیار گرفت. دقیقه ۲۸ نیمار با حرکتی زیبا و انفرادی به محوطه جریمه بایرن مونیخ زد و ضربه خطرناک او پس از اثرگذاری نویر به تیر دروازه برخورد کرد و گل نشد.

دقیقه ۳۹ امباپه نیمار را در موقعیت تک به تک صاحب توپ کرد، اما این بار هم ضربه ستاره برزیلی با بدشانسی به دیرک دروازه بایرن برخورد کرد.

در اینجا بخوانید:

اما یک دقیقه بعد و بر خلاف جریان بازی این بایرن مونیخ بود که دروازه پاری سن ژرمن را باز کرد.

توپ برگشتی ضربه کومان با سر چوپو موتینگ همراه شد و بایرن مونیخ دقیقه ۴۰ پیش افتاد.

نیمه دوم با شوت داوید آلابا اولین موقعیت را برای بایرن مونیخ داشت که این توپ با اختلاف کمی به بیرون رفت.

در ادامه بازی متعادل دنبال شد و هر دو تیم موقعیت های خوبی داشتند. دقیقه ۷۷ ضربه مویس کین روی پاس عالی نیمار از بالای دروازه بایرن مونیخ به بیرون رفت.

نهایتا تلاش بایرن مونیخ و پاری سن ژرمن برای گلزنی نتیجه بخش نبود و بازی با همان تک گل به پایان رسید تا پاریسی ها به لطف گل های خود در زمین حریف حذف باواریایی ها را رقم زده و به نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا ۲۰۲۱ صعود کنند.

 

 

انیمیشن های فوتبالی رافان نیوز