تیم فوتبال منچستریونایتد در هفته پایانی دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا ۲۰۲۱ با شکست ۳ بر ۲ مقابل لایپزیش پس از چند هفته صدرنشینی حذف شد.

منچستریونایتد که چیزی نزدیک به ۴ هفته صدرنشین گروه هشتم لیگ قهرمانان اروپا بود، با دو شکست متوالی مقابل باشاک شهیر و لایپزیش حذف شد تا حسرت بزرگی به دل هوادارن خود بگذارد.

دیشب و در ادامه بازی های گروه هشتم لیگ قهرمانان اروپا منچستریونایتد میهمان لایپزیش بود و با یک تساوی هم می‌توانست به مرحله بعد صعود کند.

با این حال شاگردان سولسشائر شروع بسیار بدی در این مسابقه داشتند و خیلی زود با ضربه آنخلینیو در دقیقه ۲ بازی به گل رسیدند.

بازی ضعیف منچستریونایتد در خط دفاع ادامه داشت و دقیقه ۱۳ این بار نوبت آمادو هایدارا بود که دروازه دخیا را باز کند.

در اینجا بخوانید:

در ادامه منچستریونایتد برای فرار از شکست پیش کشید و سعی کرد نتیجه را جبران کند، اما دقیقه ۶۹ باز هم دروازه خود را نجات داد.

منچستر یونایتد هر چه به پایان بازی نزدیک تر می شد، فشار خود را افزایش می‌داد و بالاخره دقیقه ۸۰ صاحب یک ضربه پنالتی شد و با ضربه دقیق برونو فرناندز یکی از گل ها را جبران کرد.

این پایان کار نبود و دو دقیقه بعد با بیش‌تر شدن فشار شاگردان سولسشائر کوناته به اشتباه دروازه خودی را باز کرد تا اختلاف برای شیاطین سرخ به حداقل برسد.

در ادامه منچستریونایتد هر چه تلاش کرد، نتوانست دروازه لایپزیش را باز کند و در پایان با شکست ۳ بر ۲ پایان تلخی در لیگ قهرمانان اروپا ۲۰۲۱ داشت و با ۹ امتیاز حذف شد.