به گزارش رسانه‌های ایتالیایی و انگلیسی، چلسی و اینترمیلان به سمت هدف آرسنال در نقل و انتقالات ۲۰۲۰ فوتبال اروپا یعنی لوین کورزاوا مدافع پاری سن ژرمن حرکت کرده‌اند.

آرسنال از مدت‌ها پیش دنبال خرید یک مدافع چپ بود و آرتتا برای این منظور روی لوین کورزاوا حساب باز کرده است.

کورزاوا در سال پایانی قرارداد خود با پاری سن ژرمن قرار دارد و باشگاه پاریسی تمایلی به تمدید آن نشان نمی‌دهد.

از این رو کورزاوا می‌تواند بصورت رایگان در پایان فصل پاریس را ترک کرده و به تیم دیگری منتقل شود. رایگان بودن انتقال کورزاوا باعث شده تیم‌هایی چون آرسنال و اینترمیلان بدنبال خرید این بازیکن باشند.

آرسنال برای تقویت کناره‌های خود در فصل آینده روی خرید کورزاوا حساب باز کرده و از مدت‌ها پیش مذاکره با این بازیکن را آغاز کرده بود.

حتی در مقطعی گفته می‌شد که کوزاوا برای مذاکرات نهایی خود با مدیران آرسنال راهی لندن شده است و مراحل پایانی حضور در امارات را طی می‌کند.

در اینجا ببینید:

انیمیشن‌های فوتبالی در رافان‌نیوز

اما بتازگی خبری جدید از رسانه‌های ایتالیایی و انگلیسی منتشر شد، مبنی بر اینکه چلسی و اینترمیلان هم به سمت هدف آرسنال برای نقل و انتقالات ۲۰۲۰ فوتبال اروپا در حرکت هستند.

هر چند چلسی روی بن چیلول مدافع چپ لسترسیتی بعنوان گزینه نخست خود تمرکز کرده، اما قیمت بالا و ۸۰ میلیون پوندی او کمی کار آبی‌های لندن را برای خرید چیلول سخت کرده است.

از طرفی هواداران چلسی نیز به این خرید احتمالی روی خوشی نشان نداده‌اند و در صورتی که چیلول لستر به سرانجام نرسد، گزینه دوم و بالقوه فرانک لمپارد لوین کورزاوا خواهد بود.

این در حالی است که اینتر نیز در سمت چپ، خلاء یک مدافع رونده را احساس می‌کند و برای این منظور در نقل و انتقالات زمستان اشلی یانگ را خریداری کرد.

اما یانگ نیز در سال‌های پایانی فوتبال حرفه‌ای خود است و به جایگزینی مناسب نیاز دارد که گزینه آنتونیو کونته برای این منظور کورزاوا از پاری سن ژرمن خواهد بود.

 

 

 

 

ویدئوهای طنز و سرگرمی رافان‌نیوز