حریف پرسپولیس در آسیا مشخص شد و الهلال عربستان تیمی که استقلال را حذف کرد، نبرد فینال گونه مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان ۲۰۲۱ را با شاگردان یحیی گل محمدی برگزار خواهند کرد.

پرسپولیس همانند فصل قبل در لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۱ هم صلابت خود را حفظ کرده و یکی از مدعیان صعود به فینال و حتی قهرمانی است.

با این حال پس از شکست استقلال تاجیکستان امروز و پس از انجام قرعه کشی مرحله یک چهارم نهایی، حریف خود را شناخت.

حریف سختی که استقلال را حذف کرد و حتی تا فینال غرب آسیا میزبانی مسابقات لیگ قهرمانان را برعهده دارد.

پرسپولیس و الهلال بازی فینال گونه مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا را در حالی برگزار خواهند کرد که طبق اعلام AFC بازی های مراحل یک چهارم و نیمه نهایی منطقه غرب به میزبانی عربستان برگزار خواهد شد.

در اینجا بخوانید:

بنابراین با توجه به اینکه الهلال تا دندان مصلح به عنوان میزبانی که حتی از امتیاز حضور تماشاگر هم در آسیا بهره خواهد برد، حریف پرسپولیس خواهد بود و این موضوع حساسیت و سختی کار شاگردان یحیی گل محمدی را دو چندان می کند.

پرسپولیس روز ۲۴ مهر در عربستان به دیدار الهلال خواهد رفت و در صورت پیروزی ۲۷ مهر به مصاف پیروز دیگر دیدار یک چهارم نهایی بین الوحده امارات و النصر عربستان خواهد رفت.

اگر شاگردان یحیی گل محمدی از دو فینال قبلی سربلند بیرون بیایند، ۲ آذر ۱۴۰۰ در عربستان فینال لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۱ را مقابل نماینده شرق آسیا برگزار خواهند کرد.