حمیدرضا صدر درگذشت تا هواداران فوتبال وداع اجباری و تلخی با تفسیرهای هیجان انگیز و آمار کمیاب او از حواشی ورزش ایران و جهان داشته باشند.

سال ها بود که یکی از بخش های جذاب برنامه های مناسبتی ورزشی مخصوصا فوتبال تفسیر های جذاب و شور انگیز حمیدرضا صدر به شمار می رفت.

هواداران فوتبال انتظار این را می کشیدند تا صدر به بهانه یک مسابقه مهم به برنامه تلویزیونی بیاید و آن ها را به آمار و اتفاقات و حواشی کمیاب و هیجان انگیز از پشت پرده سال های دور دو تیم حاضر در میدان، آشنا کند.

حمیدرضا صدر زمانی که در قاب تلویزیون ظاهر می شد، با گنجینه ای گرانبها از اطلاعات جذاب فوتبالی روح و فکر هواداران را تسخیر می کرد و انگار با تفسیرهای جذاب او دیدن یک مسابقه فوتبال جذاب تر می شد.

در اینجا بخوانید:

ریتم تند حرف زدن او با چاشنی آمار و اطلاعاتی کم نظیر از سال های دور فوتبال به هیجان نمایش یک مسابقه حساس از جام جهانی و یورو اضافه می کرد.

حالا و پس از سال ها تفسیرهای جذاب مسابقات فوتبال، حمیدرضا صدر پس از چیزی نزدیک به سه سال مبارزه طاقت فرسا با بیماری سرطان دیگر در بین ما نیست و گزافه نیست که اگر اینگونه بدانیم که اوست که حالا فوتبال را تنها گذاشته است.

آری حمیدرضا صدر درگذشت و اجبارا ما را از تحیل های هیجان انگیز و آمار کمیاب فوتبالی خود محروم کرد.

کسی که دانش آموخته کارشناسی اقتصاد بود، مدرک کارشناسی ارشد شهرسازی داشت، در زمینه نقد سینما فعالیت می کرد، با رسانه های خبری حوزه فوتبال همکاری داشت و به عنوان یک مفسر برنامه های ورزشی و فوتبالی شناخته می شد.

به نظر این خصوصیات را تنها باید در حمیدرضا صدر جست و جو کرد، روحش شاد و یادش گرامی.