خرید بزرگ استقلال در نقل و انتقالات تابستان ۱۴۰۰ فوتبال ایران احتمالا از اسپانیا و باشگاه لاس پالماس خواهد بود، چرا که پدرو تانا با استوری معنادار خود در اینستاگرام به شایعه حضورش در تهران دامن زد.

استقلال پس از آمدن مصطفی آجورلو به جولان خود در بازار نقل و انتقالات ادامه می دهد.

مدیرعامل جدید استقلال سعی کرده به تمام خواسته های فرهاد مجیدی سرمربی تیمش جامه عمل بپوشاند.

از این رو پس از جذب امیرعلی صادقی و روزبه چشمی، خرید دو تا سه بازیکن خارجی باکیفیت در دستور کار مدیرعامل استقلال قرار گرفت.

کوین یامگا که با درخشش خود مقابل ذوب آهن نشان داد کیفیت لازم برای کمک به تیم فرهاد مجیدی را دارد، اولین خرید خارجی استقلال برای لیگ بیست و یکم لقب گرفت.

در اینجا بخوانید:

اما این پایان خرید های مصطفی آجورلو برای استقلال نبود و او طبق وعده ای که به مجیدی داد، خرید یک یا دو بازیکن خارجی دیگر را نیز در دستور کار دارد.

همین شد که رودی ژستد مهاجم پیشین باشگاه استون ویلا انگلیس ۴ آبان به تهران رسید تا مذاکرات نهایی و تست های پزشکی را برای پیوستن به استقلال پشت سر بگذارد.

در حالی که گمان می رفت ژستد آخرین و بزرگ ترین خرید استقلال در نقل و انتقالات تابستان ۱۴۰۰ باشد، استوری یک هافبک اسپانیایی همه معادلات را برهم زد.

دیروز بود که پدرو تانا هافبک لاس پالماس اسپانیا در اینستاگرام یک استوری با نشان های تداعی کننده استقلال به استراک گذاشت.

استوریی که از آن به عنوان یک چراغ سبز جدی برای حضور در استقلال یاد می شود.

بنابراین به نظر می رسد که در صورت مثبت پیش رفتن مذاکرات طرفین احتمال اینکه تانا آخرین بازیکن جذب شده آجورلو برای استقلال لقب بگیرد، کم نیست.