خرید بزرگ بارسلونا در نقل و انتقالات تابستان ۲۰۲۱ فوتبال اروپا ارلینگ هالند از دورتموند خواهد بود، چرا که مدیر برنامه های او و همچنین پدرش در فرودگاه بارسلون با استقبال دستیار ارشد خوان لاپورتا مدیرعامل بلوگرانا رو به رو شدند و مذاکره خود را برای این انتقال بزرگ آغاز کردند.

بارسلونا در دوران مدیریت بارتمئو عصری کابوس‌وار را تجربه کرد و نتیجه آن چیزی جز بدهی و نتایج ضعیف برای بلوگرانا ثمری نداشت.

بارتمئو مجبور به استعفا شد و خوان لاپورتا ریاست بارسا را بر عهده گرفت و خیلی زود برنامه های خود را برای ساختن تیمی قدرتمند در فصل آینده آغاز کرد.

لاپورتا در ابتدا مذاکره با لیونل مسی را آغاز کرد و سعی نمود نظر او را برای تمدید قرارداد جلب کند.

مسی از همان آغاز شرط تمدید قرارداد را ساختن تیمی قدرتمند اعلام کرده بود و حالا به نظر می رسد که لاپورتا تلاش خود را برای تحقق وعده‌هایش به مسی و همچنین هواداران بارسلونا آغاز کرده است.

در اینجا بخوانید:

امروز نشریه اسپورت اسپانیا از آغاز مذاکره نماینده های ارلینگ هالند با مدیران بارسلونا خبر داد و حتی تصاویر ورود پدر هالند و رایولا مدیر برنامه های او به فرودگاه بارسلون را منتشر کرد.

بنا بر ادعای اسپورت هنگام ورود رایولا و هالند به فرودگاه بارسلون، دستیار ارشد خوان لاپورتا از آن ها استقبال کرده است و آن ها را به محل اقامتشان برده است.

با توجه به حضور نماینده های هالند در بارسلونا و آغاز مذاکره رسمی آن‌ها با بلوگرانا به نظر می رسد که خرید بزرگ لاپورتا در نقل و انتقالات تابستان ۲۰۲۱ فوتبال اروپا ستاره جوان نروژی دورتموند باشد.

این در حالی است که از اریک گارسیا مدافع اسپانیایی منچسترسیتی و واینالدوم هافبک هلندی لیورپول نیز به عنوان خریدهای قطعی بارسلونا برای فصل بعد یاد می شود.

 

 

انیمیشن های فوتبالی رافان نیوز