خرید بزرگ منچستریونایتد یعنی جیدون سانچو از دورتموند بالاخره در نقل و انتقالات تابستان ۲۰۲۱ فوتبال اروپا به سرانجام رسید.

جیدون سانچو که پس از ترک منچسترسیتی در دورتموند به خوبی درخشیده بود و به یکی از ستاره های جوان فوتبال اروپا تبدیل شد، از تابستان ۲۰۲۰ به شدت مورد توجه شیاطین سرخ قرار گرفت.

با توجه به اصرار شدید سولسشائر سانچو گزینه اول منچستریونایتد در نقل و انتقالات ۲۰۲۰ بود.

اما قیمت هنگفت مورد نظر باشگاه دورتموند که چیزی در حدود ۱۰۰ میلیون پوند بود، باعث شد در نهایت این خرید بزرگ برای منچستر نهایی نشود.

این در حالی بود که منچستریونایتد با سانچو به توافق کامل رسیده بود و حتی شماره پیراهن او نیز در اولدترافورد مشخص شده بود.

در اینجا بخوانید:

به هر حال پیگیری سولسشائر و مدیران منچستریونایتد برای خرید سانچو از دورتموند ادامه یافت و در نهایت در تابستان ۲۰۲۱ به سرانجام رسید.

دیروز و در حالی که باشگاه دورتموند انتقال سانچو به اولدترافورد را تایید کرده بود، ساعاتی بعد نیز باشگاه منچستریونایتد رسما اعلام کرد خرید بزرگ خود یعنی جیدون سانچو را جذب کرده است.

طبق اعلام مدیران دو باشگاه دورتموند و منچستریونایتد، مبلغ توافق شده برای انتقال سانچو به اولدترافورد ۷۳ میلیون پوند معادل ۸۵ میلیون یورو است که پس از تایید آزمایشات پزشکی ستاره ۲۱ ساله انگلیسی شکل کاملا رسمی و نهایی شده به خود می گیرد.

همچنین فابریتزیو رومانو خبرنگار سرشناس ایتالیایی مدعی شده است که توافق شخصی سانچو با منچستریونایتد قراردادی ۵ ساله و تا سال ۲۰۲۶ خواهد بود که به شرط توافق طرفین یک سال دیگر هم قابل تمدید است.

باید منتظر خبر قرارداد رسمی منچستریونایتد با سانچو ماند تا ارزش و مدت آن رسما در نقل و انتقالات تابستان ۲۰۲۱ فوتبال اروپا مشخص شود.

 

 

 

کوئیزهای رافان نیوز در اینجا