خرید جدید استقلال تهران در نقل و انتقالات زمستانی امین قاسمی نژاد خواهد بود که مدیرعامل آبی ها دیشب از توافق نهایی با این بازیکن خبر داد.

با ورود فرهاد مجیدی به استقلال و قرار گرفتن فراز کمالوند در کنار او به نظر می رسد که کیفیت فنی آبی های تهران به شکل قابل توجهی افزایش پیدا کرده است.

در سه بازی اخیر استقلال که با سرمربیگری فرهاد مجیدی همراه بوده است، این موضوع با سه پیروزی شیرین آبی ها به خوبی مشخص شده است.

اما برای حضوری قدرتمند و باثبات در ادامه مسابقات لیگ برتر و همچنین بازی های حساس لیگ قهرمانان آسیا، تیم استقلال نیاز به تقویت خواهد داشت.

این موضوع از چشم فرهاد مجیدی و فراز کمالوند دور نمانده است و آن ها در روز های باقیمانده از نقل و انتقالات زمستانی و در حالی که سعید مهری جذب شده بود، آرمان رمضانی را در خط حمله خریدند و دیشب نیز یک مهاجم موفق در لیگ برتر را نهایی کردند.

باشگاه استقلال دیشب رسما اعلام کرد که با امین قاسمی نژاد به عنوان خرید جدید خود به توافق نهایی رسیده است و با رسیدن رضایت نامه او از تیم مشهدی و همچنین باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه قرارداد او امضا و به ثبت خواهد رسید.

خرید قاسمی نژاد و آرمان رمضانی در حالی صورت گرفته است که شیخ دیاباته تهران را ترک کرده و به فرانسه رفته است و احتمالا چند هفته ای دور از ترکیب آبی ها خواهد بود.

البته به نظر می رسد مشکلات مالی استقلال و پرداخت نکردن دستمزد دیاباته در این جدایی ناگهانی و احتمالا موقت مهاجم اهل مالی موثر بوده است.

 

 

انیمیشن های فوتبالی رافان نیوز