خرید جدید پرسپولیس از پرتغال و باشگاه سانتاکلارا آمد و شهریار مغانلو رسما قرارداد ۶ ماهه خود را با سرخ ها به امضا رساند تا در لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۱ عصای دست یحیی گل محمدی باشد.

علاقه یحیی گل محمدی به شهریار مغانلو بارها اعلام شده بود و از زمستان گذشته که به پرسپولیس آمد، نام این مهاجم جوان و خوش آتیه را به مدیران وقت باشگاه داده بود.

اما شرایط نچندان خوب مالی باشگاه و خواسته های زیاد مدیران پیکان باعث شد پرسپولیس در خرید شهریار مغانلو ناکام بماند.

در تابستان ۹۹ هم چنین اتفاقی رخ داد و مغانلو در نهایت راهی پرتغال شد و به عنوان دیگر لژیونر ایرانی به سانتاکلارا پیوست تا خیلی سریع در مسیر مهدی طارمی قرار بگیرد.

با این حال سانتاکلارا نتوانست انتظارات مهاجم جوان ایرانی را برآورده کند تا او بلافاصله پس از پیشنهاد گل محمدی و باشگاه پرسپولیس به فکر بازگشت به ایران و در پیش گرفتن یک مسیر جدید باشد.

در اینجا بخوانید:

امروز و پس از کش و قوس فراوان و هفته ها شایعات مختلف، شهریار مغانلو مذاکره رسمی و نهایی خود با مدیران پرسپولیس را انجام داد و خیلی زود هم به توافق رسید تا خرید جدید یحیی گل محمدی در نقل و انتقالات زمستانی فوتبال ایران باشد.

قرارداد مغانلو با پرسپولیس ۶ ماهه و قرضی خواهد بود و او می تواند عصای دست گل محمدی در لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۱ باشد و در دور گروهی مشکل گلزنی مهاجمان سرخپوش را برطرف کند.

شنیده ها حاکی از آن است که باشگاه پرسپولیس برای دریافت رضایت نامه ۶ ماهه مغانلو ۵۰ هزار یورو به سانتاکلارا پرداخت کرده است و ۱.۵ میلیارد تومان هم دستمزد شهریار مغانلو خواهد بود.

 

 

انیمیشن های فوتبالی رافان نیوز