خرید جدید پرسپولیس از گل گهر سیرجان در نقل و انتقالات فوتبال ایران از تابستان ۱۴۰۰ علیرضا ابراهیمی لقب گرفت تا به عنوان اولین بازیکن جذب شده یحیی گل محمدی جانشین حسین کنعانی زادگان باشد.

پرسپولیس با وجود همه مشکلات مالی مختلف، توانست با درایت یحیی گل محمدی و مدیران خود انسجامش را حفظ کرده و در پایان فصل به قهرمانی لیگ برتر برسد.

با این حال دقیقا در جشن قهرمانی سرخ ها حسین کنعانی زادگان رسما جدایی خود را تایید کرد و چند روز بعد نیز به الاهلی قطر پیوست.

به همین دلیل یحیی گل محمدی اولویت خرید خود را یک مدافع در نظر گرفت و چند گزینه از جمله علیرضا ابراهیمی و علی نعمتی را به مدیران پرسپولیس داد.

در اینجا بخوانید:

امروز علیرضا ابراهیمی کاپیتان گل گهر سیرجان با حضور در باشگاه پرسپولیس پس از مذاکراتی کوتاه با مدیران این تیم به توافق رسید و قراردادی دو ساله را امضا کرد.

ابراهیمی در پایان قرارداد خود با گل گهر به پرسپولیس پیوست تا اولین خرید جدید سرخ ها در نقل و انتقالات تابستان ۱۴۰۰ فوتبال ایران باشد.

این در حالی است که پس از علیرضا ابراهیمی، علی نعمتی نیز به باشگاه پرسپولیس رفت، اما مشکل رضایت نامه او باعث شده تا خرید او نهایی نشود.

نعمتی دنبال این است تا به هر شکلی که شده رضایت نامه خود را که به نظر ۶ میلیارد تومان خواهد بود، از باشگاه پدیده دریافت کند و به جمع شاگردان یحیی گل محمدی بپیوندد.

باید دید در این امر موفق خواهد شد یا خیر ؟