خرید جدید پرسپولیس در نقل و انتقالات زمستانی از شهر خودرو می آید و مدافع این تیم علی نعمتی است، این خبری‌ست که امروز تیتر روزنامه گل شده بود.

پرسپولیس با توجه به از دست دادن چند ستاره و تغییر مدیریت و رویکرد خود در نقل و انتقالات پس از بازگرداندن مهدی ترابی قصد دارد یک مدافع و یک مهاجم را به ترکیب بازیکنانش اضافه کند.

از این رو مذاکره با چند بازیکن را آغاز کرده است که در بین آن ها نفراتی از چند مدافع و مهاجم دیده می شود.

با این حال با توجه به بازگشت قریب الوقوع عیسی آل کثیر تا ۱۳ فروردین، خرید یک مدافع حداقل در ظاهر، جدی تر از جذب یک مهاجم از طرف باشگاه پرسپولیس دنبال می شود.

در حالی که از علیرضا ابراهیمی و علی نعمتی به عنوان گزینه های اصلی یحیی گل محمدی برای تقویت خط دفاع پرسپولیس نام برده می شد، امروز روزنامه گل خبر از توافق شخصی علی نعمتی مدافع شهر خودرو با مدیران سرخ داد.

در اینجا بخوانید:

به نظر می رسد مدیران پرسپولیس توانسته اند که نظر علی نعمتی شاگرد سابق گل محمدی در شهر خودرو را به حضور در جمع یاران سرخپوش جلب کنند، اما جلب رضایت باشگاه شهر خودرو آن هم با توجه به بدهی ۸ میلیاردی سرخ ها به تیم مشهدی چیزی بسیار مشکل و شاید هم دور از دسترس تلقی شود.

باید دید با آغاز نقل و انتقالات سرنوشت گزینه های مورد نظر یحیی گل محمدی برای پرسپولیس چه می شود و پس از مهدی ترابی خرید جدید سرخ ها در نقل و انتقالات زمستانی چه کسی خواهد بود.

این در حالی است که برای خط حمله نیز نام نفراتی چون رضا قوچان نژاد، حامد پاکدل، پیمان بابایی، امین قاسمی نژاد و حتی شهریار مغانلو در لیست خرید یحیی گل محمدی شنیده می شود.

 

 

انیمیشن های فوتبالی رافان نیوز