پرسپولیس پس از جدایی شجاع خلیل زاده، جای خالی او را در خط دفاع خود احساس می کند، از این رو یحیی گل محمدی دنبال یک خرید جدید در روزهای پایانی نقل و انتقالات فوتبال اروپا بود و حالا به فرشاد فرجی بسیار نزدیک شده است.

پس از پایان لیگ قهرمانان آسیا بود که شجاع خلیل زاده با اختلاف عمیقی که با مدیریت وقت پرسپولیس داشت، از این تیم جدا شد و قرارداد خود را به صورت یکطرفه فسخ کرد.

شجاع خلیل زاده به الریان قطر پیوست و جای خالی او در پرسپولیس باقی ماند تا یحیی گل محمدی دنبال یک مدافع جدید باشد.

در حالی که گزینه های مختلفی چون امین حاج محمدی، ایمان سلیمی، علیرضا آرتا، شاهین طاهرخانی و چند مدافع جوان دیگر در لیست یحیی گل محمدی دیده می‌شوند، فرشاد فرجی مدافع ۲۶ ساله شهر خودرو نزدیک ترین بازیکن به پرسپولیس است.

شنیده ها از اطراف باشگاه پرسپولیس حاکی از این است که مذاکرات مدیران قرمز پایتخت با فرشاد فرجی به خوبی پیش رفته و آن‌ها حتی توانسته اند که منابع لازم را برای خرید این مدافع از تیم مشهدی فراهم کنند.

در اینجا بخوانید:

با این حال نظر مثبت مهدی رحمتی و مدیریت شهر خودرو باقی مانده تا فرجی رسما سرخ پوش شود.

از طرفی کادر فنی پرسپولیس پیراهن شماره ۳ قرمزها را که تا پیش از این بر تن شجاع خلیل زاده بود، برای مدافع جدید کنار گذاشته اند تا به محض ورود به تیم، پیراهن شماره ۳ را بر تن کند.

با وجود اخبار توافق پرسپولیس با فرجی، زمزمه‌هایی مبنی بر بازگشت محمد انصاری پس از پایان مصدومیت هم شنیده می شود.

در این ارتباط گفته می شود که نظر گل محمدی در مورد کنار گذاشتن انصاری تغییر کرده و احتمالا او به زودی به تمرینات سرخ ها اضافه خواهد شد.

باید دید در روزهای باقیمانده از نقل و انتقالات تابستان ۹۹ فوتبال ایران پرسپولیس یک مدافع و یک مهاجم جدید خرید خواهد کرد یا خیر ؟

 

 

کوئیزهای رافان نیوز در اینجا