خرید جدید پرسپولیس پس از شهریار مغانلو احتمالا از ترکیه می آید، چرا که یحیی گل محمدی برای تقویت خط دفاع دست روی سید مجید حسینی ستاره پیشین استقلال گذاشته است.

به نظر می رسد باشگاه پرسپولیس فقط یک امضای رسمی در دفتر باشگاه با خرید شهریار مغانلو فاصله دارد و شنیده ها حاکی از این است که این اتفاق امروز و یا نهایتا فردا خواهد افتاد.

چرا که لژیونر ایرانی باشگاه سانتاکلارا پرتغال دیروز خود را برای حضور در پرسپولیس به تهران رسانده است.

با جذب شهریار مغانلو و مهدی ترابی عملا تیم یحیی گل محمدی در فاز تهاجمی کامل می شود و تنها پستی که پرسپولیس در آن کمبود بازیکن را احساس می کند، قلب خط دفاع است.

جایی که فقط محمد حسین کنعانی زادگان و سید جلال حسینی را در اختیار دارد و کاپیتان محبوب قرمز ها نیز با ۳۹ سال سن احتمالا سال پایانی فوتبال حرفه‌ای خود را پشت سر می گذارد.

از این رو یحیی گل محمدی نام جند بازیکن را به باشگاه داده بود تا یکی از آن ها را جذب کنند.

علی نعمتی، فرشاد فرجی و علیرضا ابراهیمی سه بازیکنی بودند که دو باشگاه شهر خودرو و گل گهر سیرجان درخواست های سنگینی برای آن ها پیشنهاد دادند تا عملا راه جذب آن ها بسته شود.

در اینجا بخوانید:

هر چند که شایعاتی وجود داشت که نشان می داد فرشاد فرجی خود با پرداخت ۲ میلیارد تومان رضایت نامه اش را برای حضور در پرسپولیس گرفته و فاصله چندانی با سرخپوش شدن ندارد، اما چند روز از این شایعه گذشته و رنگ واقعیت به خود نگرفته است.

با این حال از دیروز شایعه جدیدی پیرامون باشگاه پرسپولیس شکل گرفته و آن آغاز تلاش ابراهیم شکوری و کادر مدیریتی سرخ ها برای جذب خرید جدید خود به نام سید مجید حسینی است.

حسینی که در نوجوانی و پس از درخشش با تیم ملی نوجوانان در برنامه تلویزیونی از علاقه خود به پرسپولیس گفته بود، توسط استقلال جذب شد و به ستاره خط دفاع این تیم تبدیل شده بود و در نهایت با وجود مخالفت باشگاه آبی تهران به ترابزون اسپور ترکیه پیوست.

حسینی در جام جهانی ۲۰۱۸ عملکرد بی نظیری داشت، اما در جام ملت های ۲۰۱۹ آن مدافع سابق نبود و جای خود را به کنعانی زادگان داد.

با این حال این بازیکن در ترابزون عملکرد پرفراز و نشیبی را داشته و در پایان هر سال شایعه جدایی او از این باشگاه ترکیه‌ای شنیده می شود.

حتی در روز های اخیر از پیشنهادات چشمگیر او نظیر اندرلخت بلژیک و حتی چند باشگاه از ایتالیا و آلمان نیز نام برده می شود.

باشگاه پرسپولیس نیز با توجه به رابطه خوب ابراهیم شکوری با مجید حسینی و همچنین آشنایی وحید امیری با فضای غالب بر باشگاه‌های ترکیه‌ای شانس خود را برای خرید لژیونر استقلالی امتحان کرده و امیدوار است حداقل او را با قراردادی قرضی و شش ماهه نظیر قراردادی که شهریار مغانلو را نهایی کرده، به خدمت بگیرد.

کاری که سخت و نشدنی به نظر می رسد، اما هر غیر ممکنی را می شود ممکن کرد، البته با تلاش و هزینه بیش‌تر !

 

 

کوئیزهای رافان نیوز در اینجا